Звіт: Тінь Сонця | 31 березня 2018

15 років на сцені!

Вчора, 31 березня, у Дніпрі Тінь Сонця відіграли великий сольний концерт в рамках ювілейного туру «15 років на сцені». Музиканти зібрали в своїй програмі найулюбленіші хіти, незабутні «ретро-композиції», а також найновіші пісні. На концерті вдало поєднані ліричні та глибокі композиції, а також відривні та патріотичні пісні. Тому люди, які відвідують концерт гурту можуть відчути різний спектр емоцій.

Саме в останній день зими далекого 2003 року команда зіграла перший концерт у повному складі, що стало своєрідним другим Днем народженням гурту, тому що до того Тінь Сонця більше нагадували студійний проект. Відтоді команда стала помітним явищем спершу київської сцени, а дещо згодом – добре знаним гуртом по всій Україні.

Музика гурту Тінь Сонця відрізняється своїми аутентичними барвами: поєднання мелодійної української мови, колориту бандури, тендітності скрипки та потужності гітар і барабанів, та проникливого вокалу. Гармонійність звучання усіх інструментів та глибина текстів створюють неповторну та різнобарвну атмосферу. Це справжня українська тяжка музика із квітучою та щирою душею.

Автор: Аліна Миронова

Фото: Міха Кісенко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *