Звіт: Орест Лютий | 22 вересня 2017

Культурологічний шок!

Вчора Орест Лютий зіграв у дніпровському «Підпілля Махно» програму «Росіян в Донбасє нєт». Як зазначив сам музикант: «Наш виступ може викликати культурологічний шок»! Але глядачі були готові до радикальних хітів: «Катя-ватніца», «А тєло пєло», «Росіян в Донбасє нєт», а також до більш нових мелодій.

Публіка на виступ прийшла солідна, але це не завадило їм співати пісень в повний голос та танцювати під повільні пісні під сценою. Орест Лютий окрім своїх запальних пісень і танців багато говорив між композиціями. Він називає речі своїми іменами та говорить про це прямо і щиро, що не може не подобатися. А його дозоване вживання лайки в піснях підсилює інформацію, яка закладена в них.

Музичний супровід також доповнює картину і музиканти грають дійсно професійно та потужно. А використання таких інструментів, як бандура та акордеон робить звучання дійсно автентичними та неповторним.

Орест Лютий також не забув про літературний талант свого друга Антіна Мухарського та презентував його книжкові новинки: альманах «Національна Ідея модерної України» та оповідання, основане на реальних подіях, «Донецький х…». Концерт пройшов дуже насичено, емоційно та гучно! І якщо культурологічний шок ніхто не отримав, то задоволеними лишились всі!

Більше фото у Галереї за посиланням.

Автор: Аліна Миронова

Фото: Міха Кісенко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *