Звіт: Олег Скрипка та НАОНІ Оркестра | 9 жовтня 2017

Оркестровий вечір Олега Скрипки!

Вчора, 9 жовтня, у Дніпровському театрі опери та балету відбувся концерт Олега Скрипки у супроводі НАОНІ Оркестра. Цього вечора зазвучали хіти гурту ВВ в обробці оркестру, і народні українські та світові пісні. Концертна программа «На біс» зазвучала у Дніпрі не вперше, саме у нашому місті Олег Скрипка презентував її вперше, та в рамках туру знову привіз її слухачам.

Олег Скрипка зробив незвичне поєднання рокової основи звучання ВВ з оркестровим аранжуванням та все це підкріпив мелодійністю української пісні. Концертна програма вийшла дійсно унікальною та неповторною. Безліч народних інструметів, гітара, баян, ударні, добре впізнаваний вокал та енергійні запальні танці музиканта — все це гармонійно та дуже етнічно. Хітові композиції гурту ВВ, французька пісня та народна українська колискова, що лунають вкрай сучасно. При цьому відчувається глибина та неперевершена майстерність. Звичайно, як і притаманно справжньому рокеру Олег Скрипка ефектно спустився зі сцени, зіграв на трубі перед першим рядом та стрибнув до глядацької зали, де почав танцювати з глядачами.

На концерті Олег Скрипка та НАОНІ Оркестра передають різні настрої: запальний, ліричний, веселий та надихають своїм талантом усіх присутніх. В одній з композицій зал ввімкнув ліхтарики на телефонах та створив справжнє зоряне небо, а по завершенні всі аплодували стоячи, щиро дякуючи за неперевершений музичний вечір.

Більше фото у Галереї за посиланням.

Автор: Аліна Миронова

Фото: Міха Кісенко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *