Звіт: Океан Ельзи | 24 серпня 2018 | День Незалежності

Моя маленька незалежність…

У День Незалежності України, 24 серпня, на НСК «Олімпійський» відбувся концерт гурту Океан Ельзи. Маємо відзначити, що це був перший виступ в Україні після річної музичної паузи. Для українців уже стало традицією відзначати цей важливий для країни день із командою ОЕ. Та й не дивно, адже їхні хіти знає кожен. Океан Ельзи давно став одним із найпопулярніших та найуспішніших українських гуртів. Незвичний тембр та манеру виконання Святослава Вакарчука точно не сплутаєш ні з ким, а його запальні танці запам’ятовуються надовго…

Сцена

Цього року однією із фішок концерту стала нова сцена, яка була обладнана так званим «язиком», який дозволив Святославу Вакарчуку наблизитися до публіки під сценою максимально близько. Також на сцені були численні монітори, завдяки яким люди навіть в останніх рядах фан-зони могли побачити музикантів та насолодитися концертом. Звичайно, окрім комфорту для глядачів нова сцена вражала своєю масштабністю та атмосферністю.

Глядачі

Цей концерт можна назвати одним із найважливіших цього року, тому на нього з’їхалися слухачі із усієї країни. Як наголосив Святослав Вакарчук, у залі навіть були присутні майже всі «колишні» музиканти гурту Океан Ельзи. Звичайно, таку подію пропустити не хотів ніхто і людей було дійсно неймовірно багато. За інформацією від команди гурту стало відомо, що у 2018 було побито рекорд минулого року (80 тис. глядачів) і цей концерт відвідало понад 100 тисяч глядачів. Це було дійсно масштабне та потужне дійство. В Україні таку кількість глядачів не збирає жоден вітчизняний гурт і це справді унікальна можливість — стати його частиною. І не дивлячись на таку чисельність, зал існував як один організм, який об’єднався під звучання улюбленних пісень.

Музиканти

Для музикантів гурту Океан Ельзи — це був дуже особливий та хвилюючий концерт. Як підкреслив Святослав Вакаручук, все ж акцент ставився на нові композиції, які було презентовано зовсім недавно. І варто зазначити, що їх люди сприймають так само добре, як і більш відомі хіти колективу. Звичайно не обійшлося без відриву, моря рук і співу публіки. А музиканти отрумували надзвичайне задоволення від такого гарячого прийому. На сцені вони дійсно існують тут і зараз, викладаючи себе на повну! Святослав Вакарчук взагалі знаходився у стані ейфорії і здавалося, що його неможливо зупинити. Він побував у кожному куточку сцени, бігав до глядачів по «язику», вилазив на опори сцени, окидуючи своїм поглядом увесь «Олімпійський», в розпалі концерту він порвав футболку та навіть лежав на сцені. А найголовнішим сюрпризом для глядачів стало те, що декілька пісень Святослав виконав під своє «культове» електронне фортепіано, на якому він у свій час писав головні хіти «Океанів». Тож концерт був дійсно відривним, різноманітним і атмосферним! Программа вечора була складена та підібрана настільки гармонійно, що це була ціла музична вистава, де одне дійство плавно переходить в інше і гармонійно його доповнює.

Чого вартий «концерт на біс»… Чому не вихід, а концерт? Тому що на біс було виконано майже стільки ж пісень, як і в основній його частині. Здавалося, що цей виступ дійсно ніколи не закінчиться і цей музичний марафон триватиме ще і ще. Зал був настільки занурений у музику, що не хотів відпускати Океан Ельзи ні на мить.

Атмосфера

Можна намагатися описати те, що відбувалося цього вечору на НСК «Олімпійський», але це майже неможливо. На такому концерті обов’язково потрібно побувати самому. Неважливо, чи являєтеся ви шанувальником гурту чи ні. Таких масштабних концертів, мабуть, не дає жоден український гурт. І з таким трепетом зал підспівує пісні «Океанів» та підіймає догори український прапор. Навколо відбувається справжнє шаленство: хтось кричить «молодці», хтось голосно підспівує улюблені пісні, а хтось просто закриває очі та кайфує від музики. Але зсередини ця атмосфера просто неймовірна, ти відчуваєш її душею та шкірою, поринаючи у добре відомі музичні хвилі нашого «Океану».

Більше фото шукайте у нашій группі в Facebook.

Автор: Аліна Миронова

Фото: Денис Демянчук

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *