Звіт: MAD HEADS UA | 20 квітня 2018

Найдрайвовіший гурт української рок-сцени!

Вчора, 20 квітня, в Дніпрі відіграли сольний концерт музиканти гурту MAD HEADS UA. Тепер хлопці виступають в оновленому складі та грають вже добре відомі усім пісні у новому звучанні. Після того, як до гурту приєднався Кирило Ткаченко композиції набули більш драйвові, рокові, скажені нотки. А його яскравий баритон вражає і бере в полон усіх слухачів.

Гурт MAD HEADS UA — це справжнє свято та відрив. Рок-н-рольне шоу з українською душею. Це відомі драйвові хіти, ліричні та патріотичні пісні, з гумором та запальним духом. Цього вечора панувала дійсно шалена енергійна атмосфера. На концерті люди різного віку однаково відривалися під сценою та дійсно відпочивали душею. Звісно, були й такі неймовірно приємні моменти для музикантів, коли усі глядачі активно співали пісень разом із вокалістом.

Також хочеться відмітити надзвичайну професійність усіх музикантів гурту, які вміють розкачати будь-кого. Вони музикою передають весь спектр і накал емоцій, і це дійсно справжній талан. Після концерту гурту MAD HEADS UA відчуваєш піднесення та натхнення. І це безперечно те шоу, яке хочеться відвідати ще не один раз!

Автор: Аліна Миронова

Фото: Міха Кісенко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *