Звіт: KARNA | 7 квітня 2018

Цілюща сила гуцул-металу!

За якими емоціями найчастіше ви йдете на концерт? Звісно, за шаленою енергією та потужним драйвом! На концерті якої української групи можна влаштувати слем, станцювати аркан та стати частиною справжнього паті на Прикарпатті, навіть якщо ви у Дніпрі? Така нагода випадає на концерті гурту KARNA! Саме час звільнити усіх «чортів волохатих» зі свого нутра, випустити їх на волю та «танцювати на голові»! Єдина банда в Україні, що грає в стилі гуцул-метал, вчора, 7 квітня, відіграла сольний концерт у Дніпрі.

На розігріві запалювала команда з Кам’янського — SilverTown. Вони встигли проявити і показати себе на дніпровській сцені й раніше, тому їх пісні слухачам уже добре знайомі. SilverTown відіграли також потужно та завели натовп своїм фірмовим хітом «Поколение».

Музиканти гурту KARNA увірвалися на сцену, як ураган та одразу показали ту хату де сьогодні живе «дідько страшний». Вони вперше привезли у Дніпро свій новий альбом «Гуцул-метал», який вже встиг завоювати не тільки серця фанів, але й щаблі музичних чартів. Нові пісні дуже хотілося почути саме вживу, адже вони неймовірно запальні та сильні. Не дарма хлопці так підігрівали інтерес слухачів до нової платівки, а сингл «Party на Прикарпатті» став дійсно новим гімном. Але, як пожартував лідер гурту Влад Ярун: «Що ви хочете, щоб про нас казали, що ми група одного хіта?», коли її почали вимагати на біс. На щастя, в альбомі повно хороших і пісень, і їх усі підхоплював зал. Так, цього вечора публіка, наче прокинулась від сплячки та вирвалася на вечір хорошої, тяжкої, справжньої гуцульскої музики. Драйв «валив» з усіх сторін і розривав! Густий потужний звук, галас людей, шалена енергетика розігріли цей вечір до накалу!

Також KARNA анонсовула, що вже влітку вони повернуться до Дніпра. Музиканти будуть виступати на фестивалі «Kozak Fest» і там вже точно ніякі стіни не будуть стримувати те, що валить із ніг!

Автор: Аліна Миронова

Фото: Міха Кісенко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *