Звіт: DZIDZIO | 1 вересня 2018

Свято для всієї родини!

Вчора, 1 вересня, у Дніпрі відбувся сольний концерт DZIDZIO у рамках мега туру «Super-Puper». Глядачів чекало дійсно масштабне шоу, яке створювало ефект повної присутності.  Веселі пісні, запальні танці, якісне звучання, цікавий відеоряд та море позитиву — саме це притягує людей на концерти DZIDZIO. До речі, майже всі прийшли із дітьми і цілими родинами. Тому сміливо можна сказати, що музика DZIDZIO — для всіх!

DZIDZIO одразу ввірвався на сцену із позитивом та неймовірною енергетикою радості і добра. Ці емоції просто миттєво заповнили весь зал, а діти зайняли вільне місце під сценою. Девіз DZIDZIO і вечора: «Немає часу чекати, потрібно одразу створювати свято!» І, дійсно, концерт вражає своїми барвами: шалена енергійність, безмежний позитив та  всеохоплююча любов. При чому, це спостерігається з обох боків: як на сцені, так і в залі. Діти  — найщиріші слухачі і вони були просто в захваті. Разом із батьками вони підспівували всі пісні та постійно без упину танцювали. DZIDZIO дає зі сцени дуже крутий посил та заряд! І стримати посмішку просто неможливо.

Варто також відмітити, як DZIDZIO спілкується на концертах із своїми, як юними так і дорослими глядачами. Він постійно комунікує із усіма. Між піснями цікавиться у залу стосовно настрою та концерту. Приймає подарунки від дітей, роздає їм автографи та дарує безкінечну кількість подарунків (листівок, дисків, кепок, футболок та фірмових ігор) — вони летять зі сцени протягом усього концерту. Здається, що цей калейдоскоп подарунків безкінечний. Та, звичайно, це не головне! Найголовніше те, що DZIDZIO заводить весь зал своїми піснями та виступом. Він безперечно дарує найтепліші та найщиріші позитивні емоції. Цей концерт став справжнім святом для глядачів!

Більше фото шукайте у нашій группі в Facebook.

Автор: Аліна Миронова

Фото: Денис Демянчук

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *