Звіт: Брати Гадюкіни | 24 березня 2018

Всьо чотко!

Вчора, 24 березня, в Дніпрі з концертом виступив гурт Брати Гадюкіни. Вони привезли свої найпопулярніші хіти та презентували сингли із нового альбому «Сміх і Гріх». Концерт був справді запальний, драйвовий та потужний!

Брати Гадюкіни — це легендарний український гурт, котрий існує з 1988 року. Їх творчість стала основою для розвитку української рок-музики та зростила на своїх піснях не одне покоління. За час свого існування Гади випустили 5 студійних альбомів, 4 концертних альбоми, 2 збірки хітів та зіграли безліч концертів в Україні, Європі, Канаді, Росії.

Концертний зал у Дніпрі ще далеко до початку виступу був вщент наповнений прихильниками та друзями музикантів. З перших нот всі присутні відчули шалену енергію, позитив та невпинну музичну силу. Слухачі були готові до дійсно відривного концерту, улюблених неповторних хітів та нових пісень.

Музиканти живуть на сцені кожним словом, кожною нотою та рухом. Вони невпинно грають та співають, взаємодіють із публікою та кайфують самі. Це той випадок, коли кожен витсуп дійсно неповторний. А всі пісні гурту зал співає без упину і не відпускає музикантів навіть після пісень на біс.

Брати Гадюкіни — це неймовірний музичний та енергетичний симбіоз, який вражає своєю майстерністю та щирістю емоцій.

Больше фото ищите в альбоме в нашей группе на Facebook.

Автор: Аліна Миронова

Фото: Міха Кісенко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *