Звіт: БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ | 11 серпня 2018

Концентрація емоцій та почуттів!

Вчора, 11 серпня, у Дніпрі у черговий раз відбувся концерт гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. Цього вечора музиканти презентували довгоочікувану платiвку «Буду з тобою!». Саме на підтримку цього альбому гурт вирушив у всеукраїнський тур. Потужна лірика цих хлопців здатна з першого концерту закохати у себе і наступного разу ви вже точно не пропустите їх виступ.

Новий альбом гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ — це EP, до якого увійшло 8 треків, в тому числі, кавер-версiя однієї з найромантичніших пісень маестро Миколи Мозгового «Кохана». Платівка сповнена глибоких, емоційних та ліричних треків. Також не обійшлося без патріотничного духу, який є провідною темою декількох композицій. Хочеться відмітити, що новий альбом, не дивлячись на притаманну гурту ліричність, все ж вийшов досить потужним та драйвовим. Тож глибина текстів від цього тільки виграла. Також приємно спостерігати, що із кожним новим виступом у Дніпрі коло пошановувачів творчості тільки збільшується.

Звичайно, музиканти не могли не потішити слухачів своїми піснями із попередніх альбомів, які вже давно полюбилися. Тому на концерті пролунали такі хіти гурту як: «Хочеш», «5Хвилин», «Без неї ніяк», «Тону», «Най би вже весна». І музиканти отримали надзвичайну віддачу від залу, у вгляді гучних оплесків, ліхтариків, синхронного співу та довгого кликання на біс.

Цей вечір був дійсно сповнений емоціями, глибиною та душевністю. Шалений обмін енергетикою, блискучі очі та щасливі посмішки. Це доводить те, що у музика немає меж та обмежень. Кожен може поринути у неї та отримати неймовірний заряд позитиву! БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ зробили цей вечір справді музичним, ліричним та непервершенним.

Більше фото шукайте у нашій групі в Facebook.

Автор: Аліна Миронова

Фото: Анастасія Северина

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *