Треба послухати: Wild Tribe — «Desperation Fire I»

Гурт Wild Tribe презентували першу частину повноформатного альбому

Назва альбому: “Desperation Fire I”

Виконавець: Wild Tribe

Трек-лист: 

1. Nonsense for free

2. Gravedigger

3. I hate you

4. Lullaby

5. Shakin’

6. Uncommon relation

“Desperation Fire I” – перша частина повноформатного альбому гурту Wild Tribe. Поєднує в собі пісні абсолютно різних настроїв, від радості та загравання, ненависті та розчарування до смертельного суму та скорботи. Альбом записаний в умовах жорсткого карантину, зведення та мастеринг відбувалися у Лондоні, виданий на турецькому лейблі Hexe Music. Загальний настрій роботи є запальним і веселим, з легким додаванням дьогтю в мед у вигляді пісні “Lullaby”, яка присвячена усім дітям, які загинули через безвідповідальність та легковажність власних матерів. Композиція “Gravedigger” – це метафоричне оповідання про те, що усе що приховується, рано чи пізно вилізе в світло і скелети в шафі будуть знайдені. Ключовою піснею першої частини став трек “Nonsense for free” – класична бродвейська історія про те, як провінційна дівчина приїжджає до великого міста в пошуках щасливої долі, проте закохується в рок зірку і отримує ляпаса від суворих реалій. На цю пісню був знятий кліп, робота над зйомками проходила в доволі короткий термін (3 місяці на підготовку і 2 знімальних дні). Це свого роду короткометражний фільм, покладений на пісню, в роботі над відео приймали участь одні з найкращих спеціалістів міста. Продовження Desperation Fire планується до виходу за рік і завершить концепцію, розпочату першою частиною.

Wild Tribe — це hard rock гурт, створений у 2018 в м. Одеса. Основні жанри — hard rock, glam metal, AOR. У музиці та зовнішньому вигляді відчувається значний вплив 1980-х років, перенесений у наші часи. Започаткували колектив Chieph Quickstring (вокал/гітара), Kaya (клавіші), Mounty K (бас) та Alex Kila (ударні). З жовтня 2020 до гурту приєднався гітарист Julius Shred.

Перший EP “Desire, Lust n’ Violence” був записаний у Липні 2018 та вийшов на італійському лейблі PA74 у січні 2019. З грудня 2018 по травень 2019 провели свій перший тур у підтримку міні альбому “Desire, Lust n’ Violence”. В жовтні 2019 – випустили експериментальний сінтвейв сингл “Eyes of an Angel” разом з лірик відео. Вересень 2019 – Грудень 2019 провели україно-європейський “Wild City Nights Tour”.

Wild Tribe у соц.мережах:

Facebook

Instagram

Soundcloud

Youtube

One thought on “Треба послухати: Wild Tribe — «Desperation Fire I»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *