Треба послухати: Marcelle — «Піу-Піу»

Співачка Marcelle оголосила війну хейтерам

Сьогодні для більшості карантин, це чудовий спосіб відпочити від шуму свого міста. Але більшість представників українського шоу-бізу, не сидять без діла, збільшуючи свою онлайн присутність. Хтось щодня виходить в прямий ефір, хтось дає онлайн-концерти.

Українська співачка Marcelle пішла далі, підкорюючи український шоу-біз своїми соціальними текстами. Вже сьогодні Marcelle презентує свій другий сингл за місяць, який отримав назву «Піу-Піу».

«Піу-Піу» — соціальний трек про проблематику хейтерів, інтернет-булінгу, інтернет-сталкінгу від незнайомців та деколи навіть від знайомих людей, яка зараз надзвичайно загострилась під час ізоляції.

Я тільки почала щось робити для українського шоу-бізнесу, але вже відчула на собі, як багато у нас заздрісних, злих та нещасних людей, які погрожують та виливають те, чим власне й наповнені. Зазвичай хейтери — це нікчемні невдахи, які займають найнижчу ланку в житті та не можуть нічого, окрім того, писати негатив талановитим та успішним людям. Є думка, що хейтери — це найбільші фанати. Я маю наміри боротися із цими невдахами, сьогодні словом, а завтра ділом. Таку токсичність, яка отруює людям життя, треба викорінити, — коментує Marcelle.

Нагадаємо, 11 квітня в день свого народження Marcelle презентувала соціальний трек «Не повинна» — про відсутність гендерної рівності в Україні. Співачка має надію, що у найближчому майбутньому, ситуація щодо місця та позиції жінок у нашому суспільстві зміниться на більш адекватнішу.

Сингл «Піу-Піу» на цифрових платформах:

https://fanlink.to/piypiy

Marcelle в соцмережах:

Facebook

Instagram

One thought on “Треба послухати: Marcelle — «Піу-Піу»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *