Треба послухати: Joneser — «Back Two Me»

Український інді-гурт Joneser випускає свій другий альбом «Back Two Me»

Більше драйва, більше гітар, більше щирості, англійська мова, більш альтернативний саунд, не менш глибокі тексти – все це про нашу нову музику. Я вважаю, що саме така музика потрібна як повітря, бо вона допомагає людям розвиватися, вона надихає мислити та відчувати, проникає під шкіру та змушує наші клітини вібрувати. Небагато хто про це думає, на жаль, та ситуація в нашій країні точно зміниться. Бо розвинутих людей з’являється все більше і я щасливий, що докладаю до цього руки та душу – можна прочитати на сторінці Joneser у Facebook.

Всі 12 пісень альбому пов’язані однією сюжетною лінією. Всі вони – про шлях, про дії та помилки. Та про повернення до себе справжнього – продовжує Стас Веречук.

За 5 років співак записав 52 пісні з двома своїми проектами, та лише зараз за його думкою він набув свого особливого ні на кого не схожого саунду.

У вересні 2019 до складу Joneser приєдналися Олексій Юр’єв – гітарист гуртів Крихітка та hasGotten та драмер Андрій Богданов, відомий за виступами у складі Тайна Третьей Планеты, Бахрома та Youra.

Одночасно з випуском альбому Joneser випустили відео на пісню Miraline.

Послухати альбом «Back Two Me» можна тут

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *