Треба послухати: H1GHR — «RED TAPE»

Корейський лейбл H1GHR MUSIC RECORDS представляє перший музичний збірник

Міжнародний хіп-хоп лейбл H1GHR MUSIC представляє свою першу збірку, яка складається з двох частин.

Цей проєкт є знаковим для лейбла і присвячений їх триріччю. Збірник представлений альбомами «H1GHR: RED TAPE» і «H1GHR: BLUE TAPE». Вихід «H1GHR: RED TAPE» відбувся 2 вересня. Реліз другого альбому «H1GHR: BLUE TAPE» запланований на 16 вересня цього року. Вже випущені та майбутні релізи збірки в очікувані шанувальниками сольної творчості артистів лейбла і викликали широкий резонанс у любителів хіп-хопу по всьому світу. Крім популярного в Кореї хіп-хоп артиста і генерального директора лейблу Джея Пака, H1GHR MUSIC представляє музикантів різних поколінь корейської та американської хіп-хоп сцени, таких як: Sik-K, pH-1, HAON, Woodie Gochild, Golden, BIG Naughty, GroovyRoom, WOOGIE, Cha Cha Malone, 28AV, DJ SMMT, TRADE L.

Раніше, Джей Пак вже анонсував вихід збірки, заявивши: Продюсери, артисти й репери, продовжуйте боротися! Ми люди, які підтримують і розвивають цю культуру, за межами хіп-хоп шоу на виживання «Show Me The Money». Платформу будує культура, а не навпаки.

Таким чином Джей Пак підкреслив, як важливо зберегти самобутність артистів, пробуджуючи пристрасть до музики й культури хіп-хопу, а головне — пропонуючи нові можливості для незалежних імен з Південної Кореї. Музиканти H1GHR MUSIC є прикладом нового покоління південнокорейського хіп-хопу, представленого незалежними реперами й лейблами з автентичним стилем і унікальним підходом до творчості.

В середині серпня H1GHR MUSIC випустили сайфер «The Arrival», який став титульним треком в альбомі «RED TAPE». Відеокліп показує взаємозв’язок між виконавцями лейблу, втілюючись в енергійному, ритмічному фрістайлі, виконаному під загальний біт.

Шанувальників лейбла також порадує проєкт «HOW WE ROCK» з альбому «RED TAPE» — спільний трек Джея Пака з іншими реперами H1GHR MUSIC. Пісня і кліп демонструють зростання кожного артиста в музичній індустрії. Відео «HOW WE ROCK» об’єднує яскраві моменти в кар’єрі реперів у вигляді колажу на білому полотні. Проєкти за три роки роботи H1GHR MUSIC представлені у вигляді художньої галереї, де за допомогою мистецтва проілюстрований зв’язок між музикантами і їх відносини зі своїми шанувальниками.

Обидві частини збірника представлять безліч креативного, несподіваного і сміливого хіп-хоп контенту, який виходить по черзі. Жорсткий, розв’язний і енергійний реп-альбом «RED TAPE» присвячений історії корейського хіп-хопу, втілюючи пристрасть H1GHR MUSIC до музики. Легкий, мелодійний і розслабляючий хіп-хоп альбом «BLUE TAPE» надихає і зцілює слухача, даючи можливість підзарядитися, ніби ковток свіжого повітря.

Нещодавно, Golden, артист H1GHR MUSIC, отримав національне визнання після перемоги у реаліті-шоу «The Voice of Korea 2020». У червні 2020 року артисти лейбла випустили бенгер «Gang» — ремікс-версію вірусного треку «Rain», і за лічені години піднялися на вершину місцевих музичних чартів. Наймолодшим артистом лейблу є Trade L, який приєднався 12 серпня 2020 року. TRADE L активно просував свою музику на платформі SoundCloud, завдяки чому був помічений Джеєм Паком. У відповідь на спалах коронавірусу H1GHR MUSIC разом з декількома іншими компаніями провели благодійну акцію, а також пожертвували $10,000 до фонду боротьби з пандемією.

Альбом «H1GHR: RED TAPE» на цифрових платформах

H1GHR MUSIC в соцмережах:

Instagram

Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *