Треба послухати: EPOLETS — Rock is dead

Новий «мертвий» сингл від одеських рокерів

Сьогодні гурт EPOLETS презентував новий сингл та лірик-відео під назвою «Rock is dead». Варто відзначити, що у відповідності з назвою, сингл отримав нове звучання, яке не типове для гурту, але вкрай гармонійне та драйвове. За словами прихильників творчості гурту, саме таку пісню від EPOLETS вони вже дуже давно чекали.

За останні 60 років рок-н-рол ховали і воскрешали безліч разів. Рок майже мертвий, як контркультурний жанр. Мейнстрім перекрутив поняття рок-музики. Розібрав його на фрагменти, які розкрутили через таргет по топ чартах, втративши при цьому суть. Рок це шот, а мейнстрім зробив з нього безалкогольне пиво. Як онлайн концерт — форма майже та ж, але відчуваєш, що тебе надурили. Не важливо скільки у тебе футболок «Рамоунс», на скільки американський Гібсон. Рок-н-рол це не оболонка, це — зміст, — поділився своїми думками фронтмен гурту Павло Варениця.

Музика: EPOLETS

Слова: Павло Варениця

Обкладинка та відео: Павло Варениця

Звукорежисер: Юрій Яхно

Студія Звукозапису: KS records

Rock is dead в магазинах

Apple music

Spotify

Google paly

До речі, музиканти також анонсували вихід нового альбому та тур на його підтримку:

В лютому в нас виходить новий альбом і в березні-квітні ми їдемо в великий тур на його підтримку! Ніхто не знає, що буде цієї осені і ми не хочемо вас знову засмучувати, тому восени ми краще проведемо час в студії!🙃 Тож концерти клубних танців переносяться в тур «Rock is dead!». Не хвилюйтеся: концерти відбудуться, але в іншому форматі, новий альбом, як ніяк!

EPOLETS у соцмережах: 

Офіційний сайт

VK

FB

Youtube

Soundcloud

Instagram

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *