Треба послухати: Cardinal Birds — «Trust» feat. Wordsmith

Україно-американський коллаборейшн: панк vs реп

Київський панк-гурт Cardinal Birds, 20 листопада,  разом з американським репером Wordsmith‘ом випустив сингл під назвою «TRUST» на американському лейблі «NU Revolution».

Cardinal Birds — »TRUST» SINGLE

Випущено: 20 листопада, 2020

Записано: Грудень 2019 – Липень 2020

Студія: Music Ball Records 

Міксинг та мастеринг: Kostya Leontovich

Дизайн обкладинки: Dee Lav

Лейбл: NU Revolution

Склад гурту:

Dee Lav – бас-гітара, вокал;
Stebel – гітара, бек-вокал;
Cech – барабани, бек-вокал;
Wordsmith – вокал, бек-вокал.

Про сингл:

Цю пісню ми написали ще декілька років тому і дали їй назву «In Punk We Trust». Ми виконали її на декількох концертах та вирішили відкласти її на «поличку» з демками, адже кінцевий результат пісні нам не подобався. Ідея повернутися до цієї демки виникла у нас після того, як до України приїхав Ентоні Паркер (a.k.a. Wordsmith) і ми відвідали один з його концертів. Там ми з ним познайомилися і запропонували записати спільний трек у якому зміксуємо кілька стилів.

Вже після того, як Ентоні повернувся до США, ми розпочали роботу над першими демо. Спочатку пісня мала трошки іншу концепцію, але по ходу запису ми її дещо змінили.
Для нас це був перший раз, коли ми додали до нашого звучання семпли і виділили місця для хіп-хопу. Більше часу було присвячено саме аранжуванню і роботі над партіями інструментів, вокалу та особливо бек-вокалу! Пісню ми випустили на Американському лейблі під назвою «NU Revolution» та зняли невеличкий фільм про запис цього треку.

Ми також готуємо відеокліп на цю пісню, який плануємо випустити через 2 тижні після релізу.

Цікавий факт про пісню:

У пісні, під час гітарного соло, присутні слова Джона Леннона з акціїї протесту 69-го року під назвою «BED PEACE»!
Video: https://www.youtube.com/watch? v=mRjjiOV003Q&t=1919s&ab_ channel=YokoOno

Про що пісня:

Головною ідеєю пісні було — показати єднання між людьми на цій планеті! Зараз наша мета зупинити цю жахливу дискримінацію з боку людей, які вважають, що вони чимось краще за інших. Усі ми однакові і зроблені з однієї плоті та крові, тож давайте будемо взаємно ввічливими та поважати життя кожного з нас!

Досягнення:

Наш дебютний ЕР «Children Of The 1990’s» вже прослухали більше ніж 120.000 разів у мережі Soundcloud (сумарна кількість прослуховувань окремих пісень), а самою популярною піснею з міні-альбому стала «KillKillKill». «KillKillKill» — також трансювалася у Британії, США та Німеччині на локальних радіостанціях та подкаст-шоу (інформація є на сторінках у Фейбук та Інстаграм).

 

Після релізу ЕР, нам на пошту надійшло декілька повідомлень від звукоінженерів з США та Британії, які запропонували нам попрацювати разом. Це дуже цікаві перспективи і ми плануємо почату сумісну працю ближче до літа 2021 року.

Щодня ми отримуємо повідомлення із різних країн світу, у яких люди пишуть, що їм подобається наша музика або з запитаннями про майбутні європейські тури.

Над чим працюємо зараз:

Наразі у нас є купа планів на майбутнє!

Зараз ми хочемо піти у студію та записати перший інтернаціональний ЕР. За час існування гурту у нас з’явилося багато друзів та знайомих з різних країн світу, яких ми хочемо запросити на запис! ЕР складатиметься з 5 треків, до кожної пісні з якого ми хочемо запросити окремого гостя-музиканта, цікаво, що деякі з них зірки світового масштабу та потрапляли зі своїми піснями у чарт Billboard Hot 100!

Тож, підписуйтеся на наші сторінки і слідкуйте за новинами!

Cardinal Birds у соц.мережах:

Facebook

Instagram

Youtube

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *