Треба послухати: БІЛА ВЕЖА — «Там де весна»

Гурт БІЛА ВЕЖА презентує акустичний альбом «Там де весна»

БІЛА ВЕЖА випускає новий акустичний альбом під назвою «Там де весна».  Це вже четвертий студійний реліз групи. Спочатку музиканти планували платівку повністю акустичною, але в процесі роботи вирішили трохи відійти від початкового задуму.

Альбом спочатку задумувався як повністю акустичний, тобто мали бути барабани, акустичний бас і таке інше. Але все ж таки в ході запису ми зрозуміли, що не вистачає нашої рокової теми і вирішили додати електрогітари, — розповів фронтмен Максим Іващенко.

Музикант пригадує, що коли робота над платівкою виходила на фінішну пряму, вони зрозуміли, що всі пісні на ній об’єднані однією темою — темою кохання, тому й така назва «Там де весна».

Ця назва про очікування, про пошук, про сподівання, про світлі спогади. Там де весна — це місце у серці кожного з нас, там, де завжди тепло, там, де з тобою поруч кохані й рідні люди. І нехай наразі за вікном осінь, а скоро вже й зима, проте ми знаємо, що весна прийде знову і все буде гаразд, — переконаний Максим.

Новий альбом відрізняється від усіх попередніх релізів гурту, він вийшов більш ліричним.

Це музика, яку можна увімкнути ввечері після тривалого робочого дня, або у автомобілі для правильного настрою на весь день. Це пісні для усіх хто відчуває закоханість, хто вірить в романтику і в те, що любов врятує світ, — каже лідер БІЛОЇ ВЕЖІ.

Альбом було записано на студіях FDR Music та Topsound Records.

Також нещодавно гурт презентував кліп на пісню «Не Ангел», яка також увійшла до нового альбому: https://youtu.be/hPG1aCZG8m0

Інформація про гурт

БІЛА ВЕЖА – український рок-гурт.

Наразі, у складі гурту 5 музикантів. За час свого існування гурт випустив 4 альбоми та відзняв 8 відеокліпів. За останні роки БІЛА ВЕЖА проїхала 3 всеукраїнських тури, відігравши близько 100 концертів у 30 містах України, у тому числі на таких фестивалях як Atlas Weekend, Бандерштат, «Схід-Рок», «Республіка» та ін.

У творчому здобутку гурту — виступ у якості суппорту легендарного гурту «Uriah Heep», участь у проекті «Українська пісня» на Арені Львів, виступ на НСК «Олімпійський» на підтримку українських футболістів, а також участь у 6-му сезоні «Х-Фактор», в якому БІЛА ВЕЖА увійшла у Топ-5 кращих виконавців, здобувши любов та прихильність телеглядачів.

Акустичний альбом «Там де весна»

Youtube Music

Youtube

Apple Music

Spotify

Офіційні ресурси гурту

Facebook

Youtube

Soundcloud

Офіційний сайт

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *