Треба послухати: AUDITORIA — ЕР «Буде»

ПРЕМ’ЄРА EP «Буде» від гурту AUDITORIA

1 грудня ми презентуємо наш довгоочікуваний міні альбом «Буде»!

Перед вами прожитий і переосмислений відрізок нашого життя, який ми синтезували в чотири треки. Це наші думки, переживання, які вплинули на нас за останні роки. «Буде» — це альбом, сповнений різними станами людини, яка шукає дорогу в світі, де  протистояння, ненависть, деградація, пропаганда, обман і духовна бідність стають радше правилом, ніж виключенням. Шлях від зневіри, відчаю і страху, до народження надії та впевненості, що завтра Буде!

Слухайте наш новий EP на всіх платформах!

Підтримуй українську музику!

Далі Буде…

Про гурт:

Гурт AUDITORIA — україномовний рок бенд з міста Київ, представник альтернативної сцени, що являє собою вибухову речовину, в якій поєднані шалений драйв, дикий кач та глибока лірика.

Команда не перший рік доводить собі та іншим, що ніякі політичні, культурні, або соціальні розбіжності в країні не можуть стати на заваді людям, котрі рухаються та мріють в одному напрямку, навіть коли одні зі Сходу, а інші із Заходу. А мріють хлопці  про одне — створювати музику та своїм прикладом показувати, що немає нічого неможливого. Нагадаємо, що музиканти родом з Рівненської й Донецької областей.

Гурт невтомно експериментує, випробовуючи нові звучання й ритми, тому про якійсь чіткий стиль говорити важко. AUDITORIA за короткий час встигла завоювати прихильність слухачів і стати учасником багатьох великих фестивалів. Музичні «погроми», які супроводжуються яскравими сценічними образами та дивною поведінкою харизматичного фронтмена, зустрічали теплим прийомом такі фести як: «Zaxidfest», «Impulse fest», «Тарас Бульба», «BarRockCo», «Lesia grand fest», «Rock&buh», «Sumy rock fest», «Тарасова гора». Також ми стали спеціальними гостями на відборі молодих рок гуртів на «Atlas Weekend», що проходив у «Зеленому театрі». У 2019 ми підкорювали серця польських слухачів на щорічному фестивалі української культури «Україна в центрі Любліна».

В 2018 році незмінний лідер AUDITORIA Дмитро Самко стає учасником найпопулярнішого вокального шоу «Голос Країни 8» на 1+1. Підкоривши всіх чотирьох тренерів кавером на пісню «Перечекати» Тіни Кароль, конкурсант обирає  команду Сергія Бабкіна. Разом із зірковим наставником, Дмитро в напруженій  боротьбі досягає півфіналу, де за крок до вирішальної битви, завершує участь в проекті. Після участі фронтмена AUDITORIA в «Голосі Країни» починається новий етап для гурту, в якому музиканти активно починають співпрацювати з столичними студіями звукозапису: «AVsound», «Soundplant studio», «Sinoptik». Пісні гурту перебувають в постійній ротації найкрутіших рокових радіостанцій України «Джем Фм» та «Radio Roks». За версією музичного інтернет-порталу Notatky треки бенду вже другий рік поспіль, входять в ТОП 50. Хлопці також є фіналістами добре відомого в Києві Dockers Rock Battle. Гурт має в своєму доробку один студійний альбом «Сни» і чотири сингли: «Храми на брехні», «Не тримай», «Алкоголь», «Дихати».

Учасники:

Вокал — Дмитро Самко

Гітара — Олександр Тупіцин (ex. «Земля Саннікова»)

Бас гітара — Влад Оленич (ex. «Skript», «Rage of Madness»)

Ударні — Павло Тупіцин (ex. «Земля Саннікова»)

Головною філософією команди є внутрішня духовна свобода, гірка правда ніж солодка брехня та чисті не засмічені політикою мізки.

AUDITORIA у соц.мережах:

YOUTUBE

FACEBOOK

INSTAGRAM

SOUNDCLOUD

SPOTIFY

YOUTUBE MUSIC

APPLE MUSIC

DEEZER

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *