Треба подивитися: Горизонталь 3.0 | 12 грудня 2020

Горизонталь 3.0 — онлайн фестиваль музики, поезії та діалогу про ментальні розлади

У друга психічний розлад… Сестра потрапила до лікарні… У колеги депресія, вже третій місяць вона не виходить з дому.

Що ж, трапляється. Нам дуже просто звернутися до будь-якого лікаря, крім цього. Бо страх перед стигмою більший, ніж біль, який можна терпіти і терпіти. А якщо не можна? Якщо болить сильно і не вгамовується?

Яким чином ми як суспільство відповідальні за те, що велика кількість людей не може отримати психіатричну допомогу? Чи це ми винні, і якщо так, то в чому саме? І якщо не нашого осуду і ізоляції бояться люди, то чого? Якщо не ксенофобія і не упередження живе в нас, коли ми сторонимося людини через діагноз, то що?

У посттоталітарному суспільстві система психіатричної допомоги все ще носить ознаки тортур. Як і будь-яка інша сфера, націлена на контакт з людиною. Ми командою громадської організації «МАРТІН-клуб» хочемо бути голосом тих, хто не може розмовляти з суспільством про свої потреби в допомозі. Через “Горизонталь фест-3” цього року ми підіймаємо тему ментального здоров’я, тему дискримінації, традиції не звертатися по допомогу до лікаря-психіатра, про перепони і ярлики, які ми, як суспільство, навішуємо на людей, що мислять інакше, відрізняються від багатьох. Ми хочемо бути голосом меншин заради того, щоб людство розуміло, що складається з меншин. Заради різноманіття і права на рівність для будь-кого. Заради збереження автентики і приймання неавторитетного і маленького, але іноді надважливого. Заради удаваної слабкості, без якої людина не існує як вид.

12.12.2020 запрошуємо вас на фестиваль Горизонталь. Відбудеться він в клубі МОДУЛЬ, он-лайн.

Артисти:

  • Олег Каданов 15:10-15:55
  • Ольга Ємельянова 15:55-16:05
  • Symonenko 16:05-16:50
  • EVOLЮЦІЯ 16:50-17:00
  • Стиши-І проєкт Антона Слєпакова 17:00-17:45
  • О. Шакиров 17:50-18:15
  • MIDI&MIDII аудіовізуальний проєкт Стаса Корольова та Анастасії Весни 18:20-19:05
  • Саша Гонтар 19:05-19:15
  • Vetka 19:15-20:00
  • MC Брехунець 20:10-20:55

Під час фесту буде діяти віртуальна виставка Ольги та Дмитра Ємельянових.

Фестиваль відбудеться за підтримки Украінського Культурного Фонду, при партнерстві митцівні МОДУЛЬ та Music-box.com.ua З цієї теми наші гості погодилися записали подкасти, чекайте протягом цієї зими анонсів на нашій сторінці та долучайтеся до обговорень. МАРТІН-клуб робить камінаут: ми є ті, хто живе з розладом, тривалий час бореться за існування в світі, протистоїть порушенню прав. Ми – меншина, частка, рівна до рівних. Чекаємо, долучайся.

Посилання:

ГО МАРТІН-клуб

Український Культурний Фонд

Module

Фестиваль Facebook

Фестиваль Instagram

Подкасти

Трансляція Facebook

Трансляція YouTube

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *