Треба подивитися: Фіолет — Залишимося друзями

Нова пісня «Фіолету» звучить українською, білоруською та іспанською 

«Фіолет» презентував нову романтичну пісню «Залишимося друзями» та яскраве відео. Це другий сингл з майбутнього альбому гурту, вихід якого запланований на осінь 2021-го року. За словами музикантів, це одна з найсвітліших пісень у творчості команди й дуже символічно, що побачить світ вона саме в ці непрості для України й світу часи.

Латиноамериканські мотиви треку, мелодія і текст з’явились наприкінці минулого року, під час мандрівки в Барселону і ситуативних занурень у музику місцевих вуличних музикантів. В ті дні я працював над концептом нашого нового альбому, який, сподіваюся, буде музично наймультикультурнішим записом Фіолету. Імпульсивне народження пісні “Залишимося друзями” стало для мене знаком, що ми на правильному шляху, — розповідає Колос. 

Саунд-продюсером запису виступив Артур Данієлян. Накопичення матеріалу, у зв’язку з карантином, відбувалося дистанційно. До прикладу, гітарні партії (Роман Андрухів, Денис Валяєв) прописувалися у Карпатах та Луцьку. Новий сингл Фіолету вийшов одразу у трьох версіях: українською, білоруською та іспанською мовами.

Ми вирішили зробити 3 інтерпретації пісні різними мовами. Іспанська версія з’явилася, щоб зафіксувати настрій вулиць Барселони — момент і місце, де народився трек. Цьогоріч у лютому нам вперше за кілька років дозволили зіграти концерти у Білорусі, тому ми дуже хотіли підготувати особливий сюрприз для наших прихильників у сусідній країні. Символічно, що вихід першої за останні 6 років пісні білоруською мовою у творчості Фіолету співпав з протестними подіями у цій країні, — зазначає Колос.

Відео «Залишимося друзями» зняли режисери Варвара та Віталій Шевчук, вони вже працювали з Фіолетом над кліпом “Кохана”, який зібрав майже 6 мільйонів переглядів лише на YouTube. Через закриті кордони цьогоріч ми залишились без далеких морів і океанів. Для багатьох це, перш за все, чудовий спосіб відкрити Україну заново, шукаючи красу й відпочинок на рідній землі. Саме в такому пошуку й перебувають герої нашого відео, подорожуючи мотоциклом дивовижними Карпатами.

Пандемія стала випробуванням для кожного з нас. Тестом на людяність і мудрість. Для мене “Залишимося друзями” назавжди лишиться символом літа 2020-го, літа, в якому ми вчилися по-новому любити себе, світ і людей, попри всі зовнішні виклики і труднощі, — підсумовує Колос.

Серед найближчих творчих планів гурту випуск аудіо-збірки віршів Сергія Мартинюка, вихід першої в Україні книги про закулісся української рок-сцени — “Рок-н-рол” та її презентація. З’явиться роман на полицях книгарень 1 вересня. Восени гурт планує акустичний тур містами України, який розпочнеться 4 вересня з міста Львів на даху Львів Фільм Центр.

Соцмережі гурту:

Facebook

Instagram

Youtube

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *