Треба подивитися: Фіолет — БРО, ТВОРИ ДОБРО

Гурт Фіолет присвятив відеокліп героям новітньої історії України

Фіолет презентував кліп на сингл «БРО, ТВОРИ ДОБРО». Нове відео гурт присвятив героям сучасної України. У кліпі використана документальна хроніка за роки української незалежності з обличчями та подвигами людей, що творили й творять історію України. В’ячеслав Чорновіл, Георгій Гонгадзе, Олег Сенцов, Сергій Нігоян, Михайло Жизнєвський, Даня Дідік, Катерина Гандзюк, Андрій Антоненко, курсанти Нахімовці, моряки корабля “Черкаси”, кіборги, герої Небесної Сотні, воїни АТО — це далеко не весь список героїв, яких можна побачити у відео.

В планах було поєднати кадри хроніки з кадрами сьогодення і показати у кліпі учасників гурту, але пандемія внесла свої корективи: напередодні зйомок соліст “Фіолету” Сергій Мартинюк отримав позитивний тест на COVID-19. 

Пісня «БРО, ТВОРИ ДОБРО» — це присвята всім хлопцям та дівчатам, які, починаючи від Революції на граніті до Революції гідності і подій на сході, не боялися сказати своє НІ обставинам, диктату влади, терору правоохоронної системи і комфорту персональної звичності. Це одна з найоптимістичніших і найжиттєствердніших пісень в  історії Фіолету. Це пісня-віра в наше завтра, в нас і те, що все в України вийде. Важливо тільки не чекати, що хтось зробить це за нас, а самому стати рушійною силою нехай маленьких, але все-таки — змін, — коментує Сергій Мартинюк.

На обкладинку нового синглу гурт помістив фото Дані Дідіка — 15-річного підлітка, який у 2015 році помер від поранень, спричинених терористичною атакою пособників російських окупантів в Харкові. Попри юний вік, Даня був справжнім патріотом. На обкладинці він уособлює в собі всіх героїв, що творили і творять історію країни.

Також, до виходу кліпу Фіолет запустив всеукраїнський флешмоб: напередодні прем’єри на вулицях 31 міста України з допомогою фанів з’явилися наліпки «БРО, ТВОРИ ДОБРО!» з QR-кодом, який вів на YouTube канал  гурту.

«БРО, ТВОРИ ДОБРО!» — третій сингл з майбутнього альбому DOMINO, над яким гурт працює з іменитим продюсером Артуром Данієляном, і вихід якого заплановано на осінь 2021 року. Раніше Фіолет випустив треки «Слово даю» та «Залишимось друзями«.

Фото та обкладинка: Ігор Фомін

Слідкуйте за новинами гурту у соцмережах:

Youtube

Instagram

Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *