Треба подивитись: GREMO — «У Далекій Стороні»

Американський актор зняв душевний кліп на україномовну пісню

На написання цієї композиції зірку надихнула його кохана дружина-українка Лана.

Американський актор, бодибілдер і співак Алекс Громаковский, відомий під сценічним ім’ям GREMO, зняв душевне відео на україномовну пісню «У Далекій Стороні». У новій роботі артиста є все: проникливі слова, чуттєва музика й красиві панорамні зйомки.

В основу кліпу та пісні лягла життєва філософія Алекса: не легко починати все спочатку, у «далекій стороні», однак людині під силу все, якщо її супроводжує любов.

Ідея цієї пісні виникла після того, як я переїхав в США. Чотири роки тому я відчув, що хочу розповісти свою історію. Тут розповідається про головне: незважаючи на відстані, проблеми й труднощі, кохання перемагає все. Кохання — це безцінний дар. Бережіть ці почуття, — коментує пісню GREMO.

Зйомки кліпу відбувалися у Чикаго. Неймовірні краєвиди Міста Вітрів приваблюють своєю одухотвореністю, неповторним шармом й красою архітектури. Вони гармонійно влилися в загальну композицію виднограю. До речі, режисером кліпу став Генрі Ліпатов, відомий по своїй співпраці з Дженіфер Лопес

Додамо, що Алекс Громаковский народився у Білорусі, але своє покликання знайшов у Києві. В Україні він займався спортивною та акторською діяльністю. Зокрема, Алекс знімався у комедії «8 перших побачень». Переїхавши до Штатів, Громаковский знявся у серіалі The Natural та шпигунському трилері «LIE». Влітку 2019-го виконав одну з головних ролей у голівудському бойовику The Match-Stick Flame відомого режисера Крейга Роберта Брусса.

Придбати сингл «У Далекій Стороні» можна за посиланням

GREMO в соцмережах:

Facebook

Instagram

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *