Треба піти: офлайн-концерт гурту Кімната Гретхен

Інді-гурт Кімната Гретхен вперше після карантину зіграє живий концерт

Назва: Кімната Гретхен

Дата створення: 2010

Жанр: ukrainian indie-rock

Місто: Дніпро

«Будемо раді побачитись з усіма, хто вижив після карантину😷», — запрошують музиканти. 

Місце зустрічі: Подвір’я Махно (вхід через Підпілля Махно або з вул. Барикадна)

Коли: 6 червня 2020 року

Час: 19:00

Про гурт

Роком народження гурту «Кімната Гретхен» вважається 2010-й, коли вийшов дебютний англомовний альбом колективу «Brand New Brain». Наступні платівки гурту — «Прямий Ефір» та «Науковий Атеїзм» були україномовними і мали більший успіх серед слухачів.

До 2015 року гурт виконував альтернативний рок з домішками пост-гранжу та робив ставку на високопоетичні тексти пісень. В цей період «Кімната Гретхен» зіграли на сценах більшості великих українських музичних фестивалей. Але у 2016-му музиканти зробили повне перезавантаження і перетворилися на електронний інді-рок дует.

Зміна концепції, складу і саунду (танцювальна електроніка із залученням живих гітар) дозволила розширити аудиторію. У 2016-му сингл «Смузі» став саундтреком до двох сезонів українського молодіжного серіалу «Київ вдень та вночі» і лунає за кадром майже всіх епізодів шоу.

Навесні 2017-го в ефірі телевізійного шоу «Моя Музика» Олександра Положинського на одному з провідних музичних каналів гурт наживо презентував пісню «Мокра» — перший трек з майбутнього альбому «Гравітанці», реліз якого відбувся у квітні 2018.

Сьогодні колектив складається з фронтмена, гітариста та автора пісень Антона Кістріна і гітариста та клавішника Олександра Алексєєва. Гурт продовжує жити й працювати у «космічній столиці України» — Дніпрі.

Офіційні ресурси гурту:

Facebook

Twitter

Bandcamp

Youtube

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *