Треба піти: БеZVIZ Pre-party 1.5 | 19-20 вересня 2020

Огляд сцен на 360 °, живі трансляції та навіть фудкорти. Як hover.link змінить ставлення до онлайн-концертів

Пандемія COVID-19 створила нову реальність з підпільними вечірками та регулярними прямими ефірами зірок в Instagram. Українській івент-індустрії доводиться трансформуватись на ходу: на допомогу прийшов online.

За останні місяці кожен хоч раз ставав гостем трансляцій, намагався подолати прокрастинацію та пройти безкоштовні курси, був на ZOOM-конференції. Але все це виявилося досить однотипним та малофункціональним. Українські розробники створюють нову івент-платформу — hover.link. І це вже зовсім інша історія про online-взаємодії.

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності.

По-перше, коли людина потрапляє в online-трансляцію БеZVIZ Pre-party 1.5 на hover.link, вона бачить перед собою інтерактивну мапу фестивалю. На ній розташовані сцени, зони розваг, фудкорт, проходять конкурси від партнерів.

В online-версії фестивалю БеZVIZ Pre-party 1.5 буде три сцени: Main Stage, електронна музика на Module Stage та хіп-хоп на GMG Stage. Зображення кожного артиста можна буде покрутити на всі 360 °. Щоб зберегти максимум живої енергетики, за якою так сумують відвідувачі подій, транслюватися будуть одразу живі фестивальні виступи.

У лайнапі БеZVIZ Pre-party 1.5 ЛЯПІС-98, O.Torvald, KARNA, Сметана Band, Гражданин Топинамбур, 044 Rose, Fo Sho та багато інших.

І це ще не все: який фестиваль без смачної їжі та напоїв? Розробники hover.link подбали про користувачів та організували онлайн-фудкорт. Тепер замовлення можна зробити на інтерактивній мапі прямо до себе додому. Залишиться тільки дочекатися кур’єра, який привезе під самі двері пакунок з теплою, ароматною та абсолютно безпечною їжею.

Не забули й про тих, кому важливі знайомства та спілкування на заходах. Завдяки зручному інтерфейсу можна легко переміщуватись між інтерактивними локаціями та приєднуватись до багатьох чатів.

Жодних черг, штовханини, нудних трансляцій та небезпеки захворіти. Лише крута онлайн-вечірка, максимальне занурення в атмосферу та збереження безпечної дистанції.

Відвідати фестиваль зможе кожен, у кого є доступ до Інтернету. Участь у ньому — безкоштовна.

Як потрапити на фестиваль? В один клік — завчасно зареєструвавшись за посиланням.

БеZVIZ Pre-party 1.5 — це міні-фестиваль 19-20 вересня 2020 року. Він пройде на Монастирському острові, проте не зовсім так, як ми звикли.

Ми робимо цей івент для підтримки БеZVIZ nation. Розуміємо, що ви дуже скучили за живою музикою та спілкуванням, тому пропонуємо вам альтернативу, але з додатковими умовами.

Перебування на острові має бути виключно в масках та з дотриманням дистанції. Ми встановимо зони, де ви зможете помити та обробити руки. Під сценою будуть розміщенні спеціальні сидіння на завчасно визначеній відстані. Так, цього року без слему. Це може здатися незручним, проте ми дбаємо про ваш максимальний комфорт та безпеку.

Усе інше майже без змін: музична сцена, фудкорти, розваги. Ми робимо крутий український лайнап, нові реалії дають нам можливість показати вам більше чудових вітчизняних музикантів. З нами вже гурт KARNA, наступні анонси теж зовсім скоро.

Як потрапити на БеZVIZ Pre-party 1.5?

Offline event 

Для тих, хто хоче підспівувати наживо, насолоджуватися сонечком та скучив за піском у взутті.

Ви купляли квиток на цьогорічний фестиваль? З ним ви можете пройти й на пре-паті, й на фестиваль у 2021. Проте просимо вас завчасно зареєструватися, аби ми могли відстежувати кількість відвідувачів.

Купити квитки

Перегляд Online

Для тих, хто хоче тусити, не виходячи з дома, замовити собі їжу та чатитися в одному місці

Протягом двох днів БеZVIZ Pre-party транслюватиметься на інтерактивній платформі Hover.link. На цьому сайті ви можете отримати максимум від онлайн-відпочинку. Тут теж можна гуляти островом, замовляти доставку додому, брати участь у розіграшах від партнерів, спілкуватися. Ти зможеш слухати улюблений гурт у прямому ефірі. Це буде незвичний формат трансляції, а виступ переглядатиметься під будь-яким кутом.

Головна перевага — фестивалити можна будь-де та з ким завгодно. І все це безкоштовно, реєструйтеся за посиланням.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *