Тінь Сонця: про програму туру «Останні Ночі Без Тебе»

Тінь Сонця є одним з найбільш концертуючих рок-гуртів України. Зараз музиканти знаходяться у турі «Останні Ночі Без Тебе». Про оновлену програму концерту розповів перед виступом у Дніпрі лідер гурту Сергій Василюк.

Ви сьогодні привезли до Дніпра оновлену програму, новий сингл. Розкажіть трохи про це, про сам концерт.

Цей сингл ми призентували на початку літа. Він записаний разом з Христиною Панасюк, вона, до речі, теж сьогодні буде виступати. Пісня романтична і трішки на воєнну тематику, як ви могли зрозуміти. Цей сингл можна послухати у вільному доступі на Soundcloud. Можна також придбати на різних носіях в електронному вигляді.

Але також ми сьогодні презентуємо близько 4 нових пісень, які ніколи не гралися в наших сетах. Серед них найсвіжіша пісня «Спалена земля». Також буде зроблений акцент на ті пісні зі старих альбомів, які менш розкручені. Але будуть звичайно пісні, які улюблені у наших глядачів.

Розповім в декількох словах про ці нові пісні. «Спалена земля» — це переосмислення нинішніх подій, які відбуваються. Пісня в дечому песимістична, можливо, вперше. Але це пісня, яка не втрачає пошуку виходу з цієї ситуації, яка сталася. Але це такий дійсно крик душі. Пісня «Луканон» — це на слова Ред’ярда Кіплінга у перекладі Володимира Чернишенка, про кривду щодо тваринного світу, яку часто роблять люди, в тому числі у дикій природі. Пісня, в принципі, про тяжку долю тюленів, насправді. (посміхається) Так, у всіх це викликає усмішку, але пісня більше сльозлива. Обидві пісні харизматичні, у стилі Тінь Сонця, хеві-фолк, у кращих наших традиціях. І буде кілька балад, які раніше звучали тільки в акустиці. Наприклад, «Добрий ангел» — вона є на моєму сольному альбомі, але також вона сьогодні вперше прозвучить в рок-версії. Можливо, романтичних пісень буде трошки більше, ніж до того. Буде одна композиція, яка ніколи не записувалась взагалі і виконувалася 10 років тому у Києво-Могилянській академії. Вона називається «Скам’яніла». Теж така романтична пісня, доволі така осіння.

Також прозвучить доволі свіжий сингл «Закохані вогні», яким ми відкриваємо концерт. Ще буде доволі цікава інтродукція для концерту, сподіваюся, що слухачам сподобається. Взагалі, ми вперше цю програму зіграли вчора (10 листопада) в Запоріжжі. Нам вона дуже самим зайшла.

Автор: Аліна Миронова

Фото: Міха Кісенко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *