Репортаж: U.A.R. | 19 червня 2020

Інтригуючий концерт гурту U.A.R. на підтримку нового альбому «Залізні Хвилі»

В п’ятницю, 19 червня у Підпіллі Махно відбувся живий концерту дніпровського альтернативного гурту U.A.R! І це був не просто концерт, а виступ з презентацією дебютного альбому «Залізні Хвилі». Тому для прихильників творчості музикантів — це був особливий вечір з купою приємних сюрпризів та емоцій. Адже U.A.R відомий дніпровському слухачу, як драйвовий та потужний музичний гурт. Та, звичайно, не можна не відзначити глибокі й змістовні тексти, що гармонійно вписуються у драйвове звучання. Коли музиканти виходять на сцену, точно знаєш, що «зараз буде»! Так і цього вечора — було! А в підтвердження цьому мокрі музиканти на сцені та такі ж прихильники під нею. Шалене поєднання!

До речі, на розігріві цього вечора були хлопці із Запоріжжя — StopMeNow. І свою поважну місію вони виконали на всі сто відсотків! Кайфонули самі та задали атмосферу вечора для всіх оточуючих. Знай наших!

Нагадаємо, що реліз дебютного альбому «Залізні Хвилі» вже відбувся! Тож, якщо пропустили презентацію наживо, обов’язково слухайте онлайн! Також незабаром музиканти презентують свою відеороботу, над якою вже активно працюють! І це ще не кінець, слідкуйте за новинами та чекайте хлопців із U.A.R та StopMeNow у своєму місті!

Автор: Аліна Миронова

Фото: Міха Кісенко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *