Репортаж: СКРЯБІН | 26 січня 2019

Симфонія душі.

В суботу, 26 січня, у Дніпрі відбувся концерт гурту СКРЯБІН у супроводі симфонічного оркестру, присвячений 50-річчю Кузьми. До музикантів також приєднався Юрко Юрченко (YURCASH) у ролі вокаліста. Цього вечора прозвучали усі хіти Андрія Кузьменко та гурту СКРЯБІН.

Цей концерт був справді особливим та рок-н-рольним. Такі події, взагалі, дуже непросто описувати словами, краще просто бути там і жити кожним моментом! Тому що це концентрація емоцій та почутів. Поєднання знайомих кожному пісень із новим вокальним звучанням та симфонічним оркестром — створюють атмосферу, у яку ти занурюєшся миттєво. Всіх об’єднувала любов до музики та справжні, відверті пісні Кузьми. По відчуттю це не був концерт, де було більше 900 незнайомих людей, а наче душевні дружні посиденьки на кухні. Усі, як один підспівували кожне слово. Музиканти отримували від залу неймовірну віддачу та віддавали натомість нереально потужну і позитивну енергетику. Кожна пісня розквітала на сцені та випускали свої паростки у серцях прихильників СКРЯБІНА. Звичайно, неможливо не відзначити професіоналізм талановитих  музикантів, симфонічного оркестру та харизму Юрка Юрченко. Він гармонійно вписався у колектив і також відривався на повну. Він виконував старі добрі пісні зовсім по-іншому, пропускаючи їх через себе та, головне, не змінюючи основного настрою та меседжу.

В цей вечір прозвучали усі улюблені пісні гурту СКРЯБІН і вони не залишили байдужим жодного. Дуже щемливим моментом стало, коли пісню «Мам» виконав сам Кузьма, на екрані транслювалися момент із живих виступів музиканта та лунав його голос. Також до сліз пробрало усіх виконання пісні «Дельфіни», яку сольно виконала Ольга Лізгунова. Протягом усього концерту оплески не вщухали, а по завершенні зал встав та просто таки вимагав продовження! Хотілося щоби цей вечір тривав якомога довше. Адже шоу повинно тривати!

Відзначимо, що вже 5 жовтня, гурт СКРЯБІН у такому ж складі знову виступить у Дніпрі, також у супроводі симфонічного оркестру. Тому, якщо ви пропустили цей неймовірний концерт, у вас буде можливість відчути ці емоції наживо та згадати улюблені хіти Кузьми. Адже доки ми пам’ятаємо їх пам’ять про надзвичайно талановитого митця продувжує жити.

«Можливо, треба було жити, як всі,
А я хотів інакшим бути завжди».

Андрій Кузьменко

Автор: Аліна Миронова

Фото: Міха Кісенко, Дмитро Клочко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *