Репортаж: LATEXFAUNA | 19 квітня 2019

«Мене всьо устраює!»
Особливо концерт гурту LATEXFAUNA.

В п’ятницю, 19 квітня, у Дніпро знову ввірвався гурт LATEXFAUNA. Музиканти захотіли качнути наше місто повторно, адже перший раз був дуже вдалим і глядачі вимагали ще! А хлопці тільки й раді старатися.

Мені здається, що для поціновувачів творчості гурту LATEXFAUNA будь-які слова зайві! Вони і так прекрасно знають усе, що отримають на концерті, а також чудово орієнтуються і розбираються у їх творчості. І саме такі глядачі прийшли на концерт у Poplavok Music Hall. Хочеться відзначити, що усі одразу займали місця під сценою, поближче до музикантів, та й за столиками під час виступу не залишився ніхто. Атмосфера чілу та релаксу поглинула усіх із  перших нот! І що найприємніше, що це розслаблення ще довго тебе супроводжує.

Найголовніше, що відчувалося цього вечора, це єднання музики із людьми, а також потужний обмін емоціями між музикантами та глядачами. Взаємозаряджання, так би мовити. LATEXFAUNA виконали усі пісні, які встигли полюбитися прихильникам, в підтвердження чого зал голосно виконував хіти разом із музикантами. І кого цим здивуєш, спитаєте ви?! Але все ж таки на цьому концерті єднання залу і спів в унісон були якісь надзвичайно душевні. Таку гармонійну атмосфера зовсім не хотілося відпускати!

Музика LATEXFAUNA — це релакс, простота та одночасно складність, якась особлива й неповторна філософія і це не просто творчість, а образ мислення. Для повного занурення у творчість хлопців все ж таки раджу відвідати живий виступ! Адже там ви точно не засумуєте і відірветесь на цій «діскотєці», як настоящий рейвер, але со смислом!

Більше фото шукайте у нашій спільноті у Facebook.

Автор: Аліна Миронова

Фото: Міха Кісенко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *