Репортаж: Кімната Гретхен | 6 червня 2020

Перший офлайн концерт після карантину!

В суботу, 6 червня, дніпровський гурт Кімната Гретхен зіграв перший живий концерт після карантину. Зазначимо, що все відбувалося у нових рамках безпеки (зі збереженням дистанції та засобами особистого захисту для відвідувачів). Нагадаємо, що гурт працює у стилі інді-рок та складається з фронтмена, гітариста та автора пісень Антона Кістріна і гітариста та клавішника Олександра Алексєєва. Захід відбувся на новому концертному майданчику — на подвір’ї «Підпілля Махно».

Звичайно, ми не могли не поспілкуватися із музикантами, запитали їх про карантин та творчі плани.

Розкажіть, як для вас пройшов карантин? Більш продуктивно в творчому плані або все ж деструктивно?

Антон: Якщо коротко, ми його пережили. Хоча мали всі шанси не пережити. Ви присутні на нашому першому офлайн концерті, після цих карколомних подій, тому, як бачите, ми все ж таки на щось здатні. Олександр може за себе розповісти. Він мені зізнавався, взагалі всім нам, що для нього карантин дуже сприятливо пройшов.

Олександр: Але не творчо. (сміється)

Антон: Тому що він стовідсотковий інтроверт і йому було комфортно. Чого я за тебе відповідаю? Розкажи.

Олександр: Ти все сказав, все, дякую. (посміхається)

Антон: Я, напевно, не на 100 відсотків інтроверт, а на 99, тому для мене він менш комфортно відбувся.

Чи вдалося записати новий матеріал? Чого чекати від вас найближчим часом?

Антон: Ми не припиняли працювати, але в нас була певна пауза в нашій творчій праці. Хоча ми час від часу навідувалися до студії, де ми зараз працюємо над новим альбомом. П’ятим альбомом. Працюємо ми над ним в студії «KSRecords», в передмісті Дніпра, із саунд-продюсером Юрієм Яхно. І на даний момент ми накопичили більшу частину матеріалу. Скоро стартуємо працювати над пост-продакшном.

Чи залишилися у вас якісь виступи на літніх фестивалях?

Антон: Можу сказати, що вони точно будуть.

Олександр: Ми віримо. (посміхається)

Антон: Але це залежить не від нас. Ми тримаємо схрещеними пальці і міцно стиснуті кулачки. Дуже віримо, що бодай якісь івенти оупен-ейр формату цього літа відбудуться. Знаю точно, що анонсовано наш виступ на головній сцені фестивалю «Мотобрат». Він заявлений на серпень. Хоча, можливо, він і перенесеться, але поки що все тримається. І саме на цьому фестивалі, скоріш за все, як ми плануємо, відбудеться наш перший виступ у оновленому живому складі, з новим участником. Це людина, яка грає на ударних інструментах. І ми трошечки повернемося «back to the roots». І новий альбом переважно більш живий, аніж електронний. Все це можна буде побачити, якщо літні виступи все ж таки відбудуться. (посміхаються)

Тож можемо сміливо стверджувати, що концертний сезон нарешті розпочато. Та маємо надію почутися і побачитися на літніх фестивалях у режимі офлайн, а не онлайн. Нарешті, сподіваємося, що все потрохи повертається на свої місця. Дуже скучили за живою музикою, живим звуком та живими емоціями! Тож, файного літа та повернення до прослуховування улюблених гуртів наживо!

Автор: Аліна Миронова

Фото: Міха Кісенко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *