Репортаж: Jazzforacat | 24 березня 2019

Ця музика звучить у душі!

В неділю, 24 березня, відбувся концерт гурту Jazzforacat зі струнним квартетом. Скоріш за все, ви познайомилися із творчістю гурту завдяки проекту «Х-Фактор 9», але, як то кажуть, не талант-шоу єдиним. Ця музика, однозначо, захопить вас у свій полон із перших аккордів і принесе тільки найтепліші емоції та відчуття.

Адже Jazzforacat – це музика, яка спонукає почути свою душу. Це стенограма емоцій, почуттів і настроїв, ритмів та життя. Магічна суміш, що здатна проходити через свідомість людей. Це мова втілена у прекрасні звуки. Лірика, що стосується кожного, і закохує з перших акордів, як характеризують свою творчість самі учасники гурту.

Проникливі відверті тексти, харизматичне виконання, надривний вокал та гармонійний музичний супровід даруют дійсно незабутні емоції. У кожній пісні ти знаходиш щось близьке тобі, те що ти колись відчував або відчуваєш тепер, а Сергій Асафатов поклав саме це на музику. Його пісні щирі, справжні і сповнені душевної теплоти. Неначе сонячна погода після дощу, коли повітря стало свіжим і ще не встигло заповнитися чимось зайвим.

Хочеться відзначити, що не дивлячись на змістовне та емоційне насичення пісень Jazzforacat,  ви не відчуваєте напруження, а навпаки занурюєтесь у роздуми та відчуваєте легкість. Тому що творчість гурту дійсно душевна та життєва. Але в піснях переважає позитивна лірика, надія на краще та мелодійна чуттєвість, яка створює дуже гармонійну атмосферу. У композиції гурту хочеться поринати, як у музичні хвилі, які обов’язково виведуть тебе саме до того берега, де на тебе чекає те, що тобі потрібно!

Більше фото шукайте у нашій спільноті у Facebook.

Автор: Аліна Миронова

Фото: Міха Кісенко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *