Репортаж: Финал тура EPOLETS | 7 апреля 2019

Женское белье, слэм и метафан: как состоялся завершающий концерт Казка-тур Epolets

Горячим одесским циклоном накрыло Atlas в это воскресенье — рокеры Epolets отпраздновали завершение тура киевским концертом.

В очередной раз женская армия фанаток продемонстрировала свою безграничную любовь: вибрации, метафан, заученные наизусть слова песен и бюстгальтеры летали над толпой.

Однако лучше почитайте эмоциональные комментарии самих фанатов:

«Кажуть двічі в одну річку не ввійдеш. Так само, один і той самий концерт двічі не відвідаєш! 😄

Тому і в шосте це було зовсім по-іншому! Атмосфера на концерті @epolets вже як рідна. Ти й ніби знаєш чого очікувати, але тут бум 💥 і в тебе знову переповнюють нові емоції!

Дуже рада, що ви з’явились в моєму житті!

Я не перестаю обожнювати вашу творчість! Продовжуйте й далі писати музику, альобоми і влаштовуйте частіше такі взривні концерти! 😁

Дякую за вечір! 😊

#kiyv #concert #epolets #казкатур «

«…Перше знайомство вживу відбулось на @fainemistofest Тоді я встигла аж на 4 пісні😂 Тому необхідно було ще відвідати сольний концерт. Очікування виправдали й перевершили себе. Незабутні емоції🔥 #epolets #ukrainianband «

«Вечір від якого «зірвало дах»💓🤘

Найкращий подарунок напередодні дня народження 🙈😊

Дякую @epolets💓»

«Epolets — група, концерти якої я відвідую у середньому тричі на рік і мені завжди мало.От і весняні флешбеки під’їхали 😁 Особливо після виконаної сьогодні «Праги», що було надто вже неочікувано. Рідко буває, коли люблю усі композиції гурту, і, коли слухаю їх постійно, майже без перерв. Музика Еполетс — це музика життя: про життя і для життя. Загалом це любов ❤️ #epolets #ukrainianmusic #rockmusic»

«…Таке враження ніби взяли всі написані, усіма полюблені пісні, натиснули режим перемішати, і рандомно вибрали пісні: від ліричних старих, що торкало в саме серце, 1 пісню взагалі не очікувала почути- до запальних нових; Іноді здавалося що змінили аранжування однієї пісні, бо вживу набагато краще ніж в записі, не впізнала з перших почутих нот, аж до приспіву; нестримні танці @pavlo_varenytsya…»

«Никогда не надоест постить второй припев «Ревности», в котором есть особая эмоция надрыва, когда послать всё и пусть горит синим пламенем. Как ни странно, с неё всё начиналось. А в продолжении, те, від чого рве мені дах — #казка#epolets#epoletsfamily#kyiv «

Фанаты не хотели отпускать музыкантов, жаждали услышать когда состоится следующая встреча, так что Epolets анонсировали выступления на сценах крупных украинских фестивалей. Будем следить за новостями на страницах соцсетей!

Фото: Юрий Стефаняк

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *