Репортаж: EPOLETS | 30 березня 2019

Казкове повернення!

В суботу, 30 березня, у Дніпрі виступив гурт EPOLETS. Варто відзначити, що це був не простий концерт, а гучне повернення музикантів із творчої паузи, яка тривала рік. Перший концерт туру вони відіграли у рідній Одесі, а далі відправилися містами України. До речі, EPOLETS завершать тур виступом у київському клубі Atlas, що вже стало певною традицією.

Концерт був насичений емоціями та драйвом. Відчутно, що гурт скучив за живими виступами, а зал справді чекав на повернення музикантів. EPOLETS виконали усі свої хітові композиції, а також презентували нову пісню «Казка», яка була нещодавно записана. Якщо ви спитаєте себе, чому ходите на концерти, то якою буде відповідь? За справжніми, щирими, відривними емоціями, які можна відчути тільки під час живого виступу. За енергетикою, яку музиканти випромінюють зі сцени. А також просто відпочити та отримати реальний музичний кайф. Беззаперечно саме це чекає вас на концерті EPOLETS. Прихильники гурту давно це знають і саме тому вони приходять до них, навіть після досить тривалої паузи.

EPOLETS завжди вражає розмаїттям почуттів та емоцій: це і шалений драйв, глибока лірика і філософські роздуми на важливі теми. Їх музика насичена та прониклива. А харизма фронтмена Павла Варениці без сумніву не залишає байдужим нікого. EPOLETS — це цілий музичний світ, який поглинає та наповнює тебе енергією і натхненням.

На їх концерті усі запалювали під улюблені ритми, підспівували тексти пісень та ділилися своїми емоціями із музикантами. На сцені панував справжній рок-н-ролл, тому що гурт дійсно живе тим, що робить. У повітрі відчувалася любов, яка захопила всіх і ще довго зігрівала після концерту.

Більше фото шукайте у нашій спільноті у Facebook.

Також шукайте там і альбом музикантів із шанувальниками.

Автор: Аліна Миронова

Фото: Міха Кісенко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *