Програма: KOZAK Fest-2019

KOZAK Fest-2019

KOZAK Fest-2019 – найбільший етно-рок фестиваль центральної України. Цього року захід буде проходити 31 травня, 1-2 червня. Вже п`ятий рік поспіль на пагорбах урочища Княжі Байраки (с. Жовтоолександрівка, П’ятихатський район, Дніпропетровська область) збираються поціновувачі якісної української музики. У 2018 році KOZAK Fest відвідали близько 100 000 людей.

KOZAK Fest традиційно приурочений до перемоги Богдана Хмельницького та об’єднаного війська запорозького та кримсько-татарського над Річчю Посполитою у битві під Жовтими Водами. Фестиваль проходить за підтримки Юрія Берези, а також полку «Дніпро-1» та СК «Дніпро-1».

Серед виконавців, які цього року будуть виступати на сцені KOZAK Fest, є гурти СКАЙ, Друга Ріка, Онука, Detach, Чумацький шлях, Наталка Карпа та багато інших. Ведучими стануть українські комедійні зірки – Юрій Ткач та команда «Ліги сміху» VIP Тернопіль.

Важливо! Вхід на фестиваль вільний.

СК «Дніпро-1»

Постійним спонсором KOZAK Fest є спортивний клуб «Дніпро-1». У цьому сезоні команда показала дуже гарні результати та вийшла у Прем’єр-лігу. Саме тому ми вирішили нагородити хлопців за таку плідну роботу прямо на сцені KOZAK Fest. Ввечері 31 травня команда у повному складі завітає на фестиваль. Всі бажаючі зможуть взяти у них автографи та сфотографуватися.

Трансфер

Доїхати на KOZAK Fest-2019 можна з будь-якої точки України звичайним регулярним транспортом: залізничним або автобусним, що курсує до станції «П’ятихатки». Там всіх бажаючих будуть чекати спеціальні брендовані маршрутні таксі, що доставлять прямо на KOZAK Fest. Цей транспорт буде курсувати з 11:00 і до пізньої ночі (маршрутки будуть відправлятись по заповнюваності). Важливо зазначити, що з точним розкладом поїздів, електричок та автобусів, що курсують з вашого міста до П’ятихаток, необхідно ознайомитись самостійно. Спеціально для тих, хто вирішить приїздити на KOZAK Fest на власному транспорті, ми підготували брендовані вказівники, що будуть висіти на всіх перехрестях від залізничного вокзалу П’ятихаток до урочища Княжі Байраки.

Фуд-корт

На KOZAK Fest буде облаштовано великий фуд-корт, де всі бажаючі зможуть спробувати страви від кулінарів, зібраних з усієї країни.

Наметове містечко

На території фестивалю буде розташоване наметове містечко. Всі охочі зможуть розташувати свої намети або взяти необхідне обладнання в оренду, щоб залишитись та розважатись протягом всіх трьох днів.

Дитяча зона

На фестивалі буде створена спеціальна зона для наймолодших гостей заходу. Там будуть атракціони, аквагрим, аніматори та багато іншого.

Еко-зона

На нашому фестивалі буде облаштована еко-зона, де відвідувачі фестивалю зможуть обміняти своє сортоване сміття на сувенірну продукцію. Також, в цій зоні будуть проводитися майстер-класи для дітей з екологічного виховання та лекції по збереженню довкілля для усіх бажаючих.

Музичний герць

Свого часу ми започаткували конкурс молодих виконавців «Музичний герць», який кожного року проходить в рамках фестивалю. Згідно з умовами конкурсу, будь-який гурт, що виконує українські авторські пісні, може поборотись за головний приз – 50 000 грн (1 місце – 25 000 грн, 2 місце – 15 000 грн, 3 місце – 10 000 грн) та виступити на одній сцені разом з найвідомішими вітчизняними музикантами.

Більш детальну інформацію можна знайти на нашій сторінці у FB

А поки давайте згадаємо, як пройшов фестваль минулого року!

Детальніше у нашому репортажі!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *