Нужно пойти: Октябрь 2019

Сентябрь уже догорел и впору выбираться из-под тёплых пледов, заказывать любимые напитки в заведениях и ходить на интересные музыкальные события! Праздник нужно делать самому, поэтому вперёд! Мы подобрали для вас концерты, на которых можно гореть вместе с любимыми музыкантами. 

4 октября

Bahroma (acoustic tour)

BAHROMA відправляється в осінній акустичний тур!

Що може бути тепліше восени, ніж підспівувати улюбленому виконавцю пісні під гітару? Про те, що «лиш твоє ім’я — назавжди-назавжди», про те, як хочеться «на юг», і як «важное не важно». Тим більше, що це буде швидше схоже на зустріч старих друзів: душевно, камерно, з жартами й розмовами про важливе — інакше у BAHROMA не буває.

Где: Днепр, «Арт-центр Квартира».

Когда: 04.10.19 в 20:00.

Вход: от 200.

Old School ROCKS

OLD BOYS’ HARDWINE

Это супер-проект, созданный музыкантами известных днепровских групп. Традиционные уровень и качество старой школы (OLD SCHOOL) приправленные современным мощным звучанием. C большой программой незабываемых, лучших хитов мировой рок-культуры: The Beatles, AC/DC, Deep Purple, Slade, Kiss, Sex Pistols, Rainbow, Motorhead, UFO, Ramones, Alice Cooper, Thin Lizzy, Ozzy Osbourne, Dio, Judas Priest, Metallica и другие.  Крепкий продукт с характером, как хорошее, выдержанное вино, для истинных ценителей с хорошим вкусом!

Где: Днепр, «Poplavok Music Hall».

Когда: 04.10.19 в 20:00.

Вход: от 100.

5 октября

Донышко в руках: 3 года «Morrison Bar»

3 года «Morrison bar» – особенный праздник. Поэтому, ди-джей проект «Донышко в руках» прямиком из Киева едет веселить всех днепрян и погружать на машине времени в ностальгическое музыкальное прошлое.

Встречайте ди-джеев Сидр и Винный Погреб с лучшими танцевальными треками 90-х и 2000-х.

Делайте начосы, надевайте варенки, топы, разноцветные аксессуары и старые кроссовки. Потому что ноги вы сотрете в порошок!

Где: Днепр, «Morrison bar».

Когда: 05.10.19 в 22:00.

Вход: 100.

6 октября

The Wicker Man

В разгар осени группа готовится удивлять слушателей не только обновленной концертной программой, но и расширенным составом проекта! Приходите на наш душевный вечер 6-го октября, чтоб услышать вживую исполненные новыми красками инструментальные и вокальные произведения

The Wicker Man — экспериментальный проект, чей творческий диапазон варьируется от инструментальных композиций в духе неоклассики и дарк фолка до текстурных эмбиентных полотен и пост-рока, навеянного каноническими произведениями Godspeed you! Black Emperor, Balmorhea и A Silver Mt. Zion.

В своих музыкальных исканиях коллектив не придерживается узких жанровых рамок, прибегает к использованию необычных музыкальных инструментов, эффектов и шумов и всегда готов к смелым исследованиям звука.

Где: Днепр, «Підпілля Махно».

Когда: 06.10.19 в 19:00.

Вход: от 100.

11 октября

Grandis and friends

GRANDIS and friends: Folder4, Valeriia Sydorenko …

Только кач!

Где: Днепр, «Підпілля Махно».

Когда: 11.10.19 в 19:00.

Вход: от 70.

Хамерман Знищує Віруси

«Хамерман Знищує Віруси», які називають себе «найадекватнішим гуртом України», працюють на перетині музики, концептуального арту і театру. Пісенний матеріал ХЗВ вражає своєю різноманітністю: в рамках одного концерту акомпанувати їм може поперемінно струнний квартет, хор, рок-гурт і примітивна «мінусовка».
Гурт виступав на багатьох музичних і арт-фестивалях, створив власну рок-оперу «Трояндовий бутон», в якій взяли участь академічні, джазові і рок-музиканти і співаки, серед яких можна виділити Олександра Піпу (Attraktor, ex-ВВ, ex-Борщ), Даніеллу Заюшкіну (Vivienne Mort) і оперного співака Андрія Перебийніса. Прем’єра «Трояндового бутону» стала однією з найгучніших подій фестивалю ГОГОЛЬFEST 2015. В 2016 році гурт відзначив своє 20-річчя концертом за участі китайського хору «Дін Дон». В тому ж році ХЗВ стали кураторами масштабної «Виставки продажного сучасного мистецтва» на ГОГОЛЬFEST 2016, де в рамках однієї експозиції виставили роботи метрів укрсучарту масштабу Анатолія Криволапа і Романа Мініна, витвори художників-ремісників з Андріївського спуску і арт-об’єкти, створені самими ХЗВ. У 2018 році було створено ХЗВ All Stars Band, до складу якого увійшли одні з найкращих джаз-, фанк- та клезмер-музикантів України (Андрій Арнаутов, Алекс Фантаєв, Мітя Герасимов та інші).
Чи не найбільше ХЗВ відомі своїми унікальними сценічними образами, жоден з яких не повторюється двічі. Для їх створення використовуються восьминоги в якості головних уборів, мертві кролі, макети мавзолеїв та інші складні інженерні конструкції, водоемульсіонна фарба і шпаклівка, памперси та пір’я з подушки, свинячі очі та кров, золотий пил, м’які іграшки і так далі. Розуміють це по-різному: в російських пабліках ХЗВ проходять під тегом «українські деграданти», рідкісні православні вбачають у їхніх виступах юродство, багато інших – психічні та психосексуальні відхилення всіх мастей, арт-журнали ж пишуть про «міждисциплінарне культурне явище».

Склад: Вова Пахолюк, Альберт Цукренко

Где: Днепр, «Poplavok Music Hall».

Когда: 11.10.19 в 20:00.

Вход: от 200.

12 октября

Red Wolf

Диско-рок вам друзья от наших горячо любимых Red Wolf!

Где: Днепр, «Poplavok Music Hall».

Когда: 12.10.19 в 19:00.

Вход: от 150.

18 октября

Varta

Осенний концерт группы VARTA с программой «4+5=8»!

Где: Днепр, «Poplavok Music Hall».

Когда: 18.10.19 в 20:00.

Вход: от 100.

19 октября

8-річчя Банки!

Ми раді запросити друзів відзначити чудову подію — День Банки!

8 років ми в Банці працюємо, готуємо, зустрічаємось, відпочиваємо та радіємо!
8 років ми в Банці кожного дня робимо, щоб було смачно, приємно та гостинно!
8 років ми в Банці щасливі приймати гостей та радувати вас смачними стравами, різноманітним віскі, свіжим пивом та якісним обслуговуванням!

І ми будемо дуже раді відзначити 8 років з вами!

19 жовтня ми підготували для вас і себе Свято з крутими подарунками від нашого алкопартнера – віскі Jim Beam та запросили неймовірно цікавих і талановитих музикантів Ant Purtseladze та гурт Crazy Lazy !

Давайте святкувати разом! Приходьте 19 жовтня в Банку!

8 років в Банці – це ні хухри-мухри 8 років щастя!

Где: Днепр, «Банка Паб&Ресторан».

Когда: 19.10.19 в 19:00.

Вход: свободный.

26 октября

Гражданин Топинамбур

Граждане! Приглашаем вас посетить крайне серьезное мероприятие под названием осенний (единственный) концерт ВИА Гражданин Топинамбур! Почему оно названо столь серьезным? Потому что жизнь с каждым днем становится взрослее и нам есть о чем поговорить, а не только бугага вот это ваше все…

И по уже традиции, после концерта будет WINAMP-ДИСКО-ШОУ от всемирно неизвестного диджея! Поэтому откладывайте деньги на такси — будут танцы!

Где: Днепр, «Poplavok Music Hall».

Когда: 26.10.19 в 20:00.

Вход: от 150.

Тінь Сонця

Палає Степ…
Це твоя тривога за долю Україну в цей непростий для неї час. Це поклик славних пращурів до боротьби та захисту честі твоєї Землі!

Цієї осені «Тінь Сонця» презентує козацьку компіляцію пісень за всю історію гурту: від витоків «козацького року» до найновіших композицій.

Поряд з улюбленими та добре знаними хітами ви почуєте ті речі, які не виконувались на концертах близько 15 років! Ви з ностальгією згадаєте або неочікувано відкриєте для себе неймовірно щиру, проте найбільш «неформатну» сторінку творчості київських «фолк-металістів» в стилі progressive-heavy-folk.

Додатковою родзинкою програми буде звернення до фольклору та навіть української класичної музики.

Палає Степ! Хто як не ти стане на варті Батьківщини та рідного звичаю!
Приходь! Наша пісня – наша зброя!

Где: Днепр, «Підпілля Махно».

Когда: 26.10.19 в 19:00.

Вход: от 150.