Треба піти: Metal East: Нове Коло

Metal East: Нове Коло – міжнародний фестиваль металевої музики

Дата та місце проведення:

31 травня – 2 червня 2019 р.

Україна, Харків, вул. Плеханівська, 126м

Арт-завод “Механіка – Інша Земля”

Склад гуртів:

Спеціальним гостем фестивалю стане наш друг і партнер Michael Berberian.

Майкл є засновником і шефом легендарного Season of Mist – головного незалежного французького метал-лейблу. З 1996 року цей лейбл слідує своїм шляхом і працює з такими великими гуртами і проектами, як Abbath, Mayhem, Rotting Christ, Heilung, Sólstafir, Drudkh та десятками інших.

На фестивалі Metal East: Нове Коло ми проведемо зустріч із Майклом для всіх бажаючих, під час якої він поділиться своєю історією та унікальним досвідом.

Також протягом всього фестивалю працюватиме зона Meet&Greet, де відбудуться безкоштовні зустрічі з гуртами та автограф-сесії.

Чим є фестиваль Metal East Нове Коло?

Це більше, ніж просто фестиваль – ми віддані ідеї створити унікальну і цілісну культурну подію, симбіоз між всіма формами людської творчості в історичній, міфологічній та традиційній репрезентації великого європейського наративу крізь століття, культури та народи, що складають та складали його.

Історія кувалася багатьма способами протягом віків, та мистецтво було одним з основних засобів для цього, тому ви відкриєте для себе не тільки музичні виступи, але й інші мистецькі форми у вигляді ремесел, гастрономії, живопису, фотографії, літератури та іншого. Ми пропонуємо вам унікальну подію та глобальний досвід.

Саме тому проект відбудеться в нетиповому місці, прямо в центрі нашого рідного міста Харкова. Ми чекаємо на багатьох з вас з 31 травня по 2 червня, щоби разом вшанувати пам’ять наших предків у братній дружній атмосфері та знов запалити вогонь минулого, мов факел у темряві.

Історія фестивалю

Протягом років концепція «Нове Коло» об’єднувала людей для підтримки незалежних артистів.

У 2017 ми провели Коловорот Нове Коло, у 2018 віддали данину французькому фестивалю Ragnard. Настав час рухатися далі та створювати свій, власний фестивальний бренд.

Тож у 2019 відбудеться перший Metal East: фестиваль, що створюватиметься командою, зібраною за минулі роки під символом Нового Кола.

Ми врахуємо весь здобутий досвід, усунемо недоліки та збережемо все краще від попередніх фестивалів.

Квитки на фестиваль: 

Актуальні ціни:

  • квиток на три дні — 1450 грн.
  • преміум на три дні — 3500 грн.

(Кількість квитків за акційними цінами обмежена. Після закінчення чергової партії квитків у продаж надходить наступна, дорожча партія)

Посилання:

Офіційний aftermovie фестивалю 2018

Офіційний сайт фестивалю

Сторінка на Facebook

Зустріч на Facebook

Сторінка в Instagram

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *