Нужно пойти: Май 2019

Последний весенний месяц уже спешит заполнить своим теплом не только улицы, но и наши сердца. И  на музыкальные события он не скупится! Готовы? Самое время определить свой музыкальный маршрут на май!

3 мая

Red Hot Chili Peppers tribute

Отличная новость для всех поклонников творчества Red Hot Chili Peppers и просто любителей хорошей музыки!
На сцене Symbol Sound Music Band , а значит — вас ожидает качественное живое исполнение.

Группа исполнит как широко известные хиты RHCP, так и редко звучащие на концертах композиции легендарных Перцев!

Где: Днепр, «Підпілля Махно».

Когда: 3.05.19 в 20:00.

Вход: от 70.

4 мая

Wild Tribe, Nimphonoe, Keep Calm

Дніпро, приготуйся до потужного звукового удару, адже до вас їде енергійна і гаряча банда з сонячної Одеси!
4 травня в МахноПАБі буде дуже спекотно.

Ви почуєте презентацію EP «Desire, Lust n’ Violence» а також інші хіти групи Wild Tribe.

Вдягайте зручне взуття, беріть своїх друзів та йдіть отримувати сатісфекшн.

Також для вас зіграють два чудових колектива Nimphonoe та Keep Calm.

Чекаємо всіх та кожного!

Где: Днепр, «Підпілля Махно».

Когда: 4.05.19 в 20:00.

Вход: от 70.

5 мая

SNMX

Опубліковано НОРМ ТУСА Понеділок, 15 квітня 2019 р.

Зачем:

Услышать хиты Норм Тусы в исполнении одного из Всадников Вирофага
Встретить всех своих друзей: Зеленого Рейвера, Агентов Сопротивления, Ледяного и Охотника
Развалить танцпол, взорвать всю тусу, пойти домой!

Что:

Сольный концерт Сани SNMX и его друзей соберет всех вас на одном танцполе в этот прекрасный воскресный вечер! Ворвись на танцпол и покажи всем, что умеешь тусить круче других вместе с Зеленым Рейвером

Support:

Beepski
Trawler

Где: Днепр, «Підпілля Махно».

Когда: 5.05.19 в 19:00.

Вход: от 70.

7 мая

Tarja Turunen | Ukrainian Tour 2019

арья Турунен – один из символов скандинавского симфоник-метала. Её голос отлично подходит для оперы, но талантливая девушка из финской деревни решила реализовать свой потенциал в куда более тяжелом жанре музыки. И у неё это отлично получилось, за голосом группы Nightwish закрепился статус настоящей готической валькирии. Весной певица приедет в Украину и даст концерты в Киеве, Днепре и Харькове. Выступление в Днепре пройдет 7 мая в ДК “Шинник”!

Что надо знать про выступление Тарьи Турунен?
Новые и старые песни: кроме песен из сольного творчества, Тарья Турунен исполнит хиты эпохи культовой финской метал-группы Nightwish. Ещё одной изюминкой грядущего концерта станет презентация нового альбома “Act II” – каждый релиз талантливой певицы становится обязательной к ознакомлению классикой симфоник-метала.

Легенда рок-музыки: Тарья Турунен – обладательница одного из самых узнаваемых и мощных голосов. С детства она тренировала свои вокальные данные: вначале в церковном хоре, а после на протяжении многих лет в музыкальной академии, где девушка получила два высших образования. Диапазон её лирического сопрано составляет три октавы, что позволяет комбинировать классические оперные партии во время исполнения метал-композиций.

Финский метал: Тарья Турунен было всего 19 лет, когда она стала частью группы Nightwish, а уже через несколько лет метал-команда стала настолько знаменитой, что не прекращала гастролей по всему миру и стала одним из музыкальных символов Финляндии. Но пути Турунен и остального коллектива разошлись после её женитьбы. С тех пор девушка гастролирует сольно и продолжает радовать поклонников божественным голосом.

Где: Днепр, «ДК Шинник».

Когда: 7.05.19 в 19:00.

Вход: от 990.

9 мая

Любомир Мельник. Дніпро. Концерт на біс!

ТОП-подія! На численні прохання! Концерт «На біс!». Найшвидший піаніст світу Любомир Мельник повертається до Дніпра у рамках світового туру на честь свого 70-річчя.

До жовтня 2018-го він ніколи не був у Дніпрі, а вже незабаром у місцевій Філармонії даватиме свій четвертий концерт! Такого не було в ЖОДНОМУ місті! Це безперервна любов!

Піаніст не міг відреагувати інакше на прохання і бажання знову почути наживо його унікальну безперервну музику.

Тільки за 2018 рік Любомир Мельник відіграв 23 концерти в Україні та десятки за кордоном. Додаткові концерти стають уже хорошою традицією! Рівне, Київ, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Черкаси, Харків, знову Дніпро. Ось тепер ще раз Дніпро. Ще одна зустріч — це найкраща подяка за вашу любов ♥️

Любомир Мельник — композитор і піаніст українського походження, який є піонером Continuous Piano Music. Класично навчений, він сильно вплинув на рух мінімалізму на початку 1970-х років. Він розробив власну унікальну мову для фортепіано, названу на честь принципу збереження безперервного, неперевершеного потоку звуку.

Любомир Мельник – справжній новатор, який дослідив нові напрямки сучасної музики. Він не тільки вважається одним із найшвидших концертних піаністів у світі, його композиції також справді переносять слухача у нові сфери. Бачити й чути один з його живих виступів – це відкриття нового розумного досвіду.

Мельник показав чудову відданість інструменту, завжди прагнучи відкрити нові способи складання музики в безперервному режимі. Його акцент робиться на фактичному звучанні фортепіано, а також на гармонії та мелодії музики.

Використовуючи швидкі та складні шаблони нот, віртуозний піаністський метод Любомира формує обертони, які в рідкісні моменти об’єднуються, стикаються або навіть створюють нові мелодії, і, таким чином, формують композицію за її первісною формою. Щоб виконати це, потрібна особлива техніка, яка за багато років довела його до майстерності.

Приєднавшись до лейблу Erased Tapes ще у 2013 році, його засновник Robert Raths знав, що настав час поділитися великим музичним спадком піаніста, на яке він просто відповів: «Де ви були хлопці, коли мені було тридцять?».

У свої сімдесят Любомир Мельник є автором понад 100 творів, а в дискографії має понад 20 виданих альбомів. Його талант визнають як музиканти, так і світові медіа. Показавши світу відео на пісню Христини Соловій — youtu.be/k1KAmcuoQZE, він ще раз довів, що музика немає кордонів, коли сходяться двоє творчих людей зробити щось спільне, неймовірне і те, чого від них ніхто не чекає.

З початку світового туру минуло вже 9 аншлагів у Чернівцях, Тернополі, Одесі, Луцьку, Чернігові, Сумах, Києві, Хмельницькому, Рівному і по 2 концерти у Запоріжжі, Львові, Франківську, Черкасах, Харкові, а також 3 «солд-аути» в Дніпрі та повні зали на концертах у Фінляндії, Швеції, Шотландії, Англії, Італії, Німеччині, Бельгії, Нідерландах, Польщі, Чехії, Угорщині, Греції, Ізраїлі, Латвії, Литві, Словенії, Австрії.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ ЛЮБОМИРА МЕЛЬНИКА?

1. Три попередні концерти протягом 5 місяців пройшли з аншлагами, а люди часто запитували чи буде ще один додатковий «На біс!».

2. Музикант відомий як один із найшвидших піаністів на планеті, встановивши ще більше 30 років тому одразу два світові рекорди Гіннесса.

3. Композитор, який демонструє неймовірне і кожен раз вражаюче володіння інструментом, виконуючи авторську музику.

Где: Днепр, «Днепропетровская филармония им. Л.Б Когана».

Когда: 9.05.19 в 19:00.

Вход: от 190.

10 мая

Scorpions by BEAST

BEAST это уникальный коллектив, название которого уже стало знаком качества! В этот вечер всех ждет сюрприз! Это новая супер программа от лучшего в Украине трибьют коллектива — #BEAST, составленная только из самых лучших мега хитов группы #SCORPIONS которые не оставят равнодушным никого !

Хочешь погрузится в атмосферу лучшего мирового рока? Если ты настоящий ценитель качественной музыки, тогда это эксклюзивное событие именно для тебя! На этом концерте ты получишь незабываемые эмоции и испытаешь настоящий музыкальный экстаз! Тебя ждет уникальная программа составленная из самых лучших мега хитов группы SCORPIONS, которые заставят тебя отрываться по полной! Бери побольше друзей и оторвись вместе с нами!

Вокал — участник шоу Голос Країни — ИВАН ВОРОН !

P.S.: В этот день у всех есть отличная возможность поздравить ИВАНА ВОРОНА с ДНЕМ РОЖДЕНИЯ лично!))

Где: Днепр, «Підпілля Махно».

Когда: 10.05.19 в 19:00.

Вход: от 120.

11 мая

Очеретяний Кіт

Очеретяний кіт запрошує на вечір подільського лаунжу.

Запашний музичний борщ, приправлений чумацьким блюзом, сільським рок-н-роллом, міськім драйвом, спостеріганнями, розповідями, нарисами з життя простих людей!

Где: Днепр, «Підпілля Махно».

Когда: 11.05.19 в 18:00.

Вход: от 80.

Рок-хіти 90х від МК 90 (Boogie Paravozz)

Приглашаем вас в драйвовое путешествие по легендарным рок-трассам 90-х. Вставляем в кассетник памятную МК-90, врубаем музон погромче, и погнали! Наш «Фантом» промчится по культовой «Трассе Е-95» через «Файне мicто Тернопiль». Оторвёмся в компании «Друга, что лучше всех играет блюз» и споём «О любви» с той самой «Варварой». «Поворачивай к чёрту!» — прокричит из ёлок какой-то чёрт, но мы только прибавим газу, распевая «Боже, какоооой пустяк…». Ведь у нас на всех одно лишь «Дыхание» и одна «Группа крови на рукаве». И плевать, что «Аргентина – Ямайка 5:0», если наша веселая компашка «Просвистела» до самой «Сказочной Тайги», где можно от души поорать «АУ» и пофотаться с музыкантами. «А что нам надо?!». Конечно, «свет в окошке», и ещё прийти на концерт рок-группы «МК-90».

Зажигаем, поехали!

Где: Днепр, «Підпілля Махно».

Когда: 11.05.19 в 21:30.

Вход: от 100.

12 мая

Mountain Breeze в Киеве!

Киев, к нам приезжают Mountain Breeze!

Приглашенные звёзды телешоу «Х фактор», «Голос страны», участники нац. отбора на Евровидение… СТОП, да кому это вообще интересно?!

Важно только то, что эти парни дышат музыкой и готовы засквозить ею всю Украину, весь мир!

В рамках своего #mbtour, поп-рок группа обещает презентовать не только песни из дебютного альбома Say It Loud, но и поделиться с нами совершенно новой главой своего творчества!

Стань частью этого!

де: Киев, «Тёплый Ламповый».

Когда: 12.05.19 в 19:00.

Вход: от 250.

14 мая

Parking — crazy sound

Ты должен обязательно прийти на концерт The Parking!!!!
Группа The Parking не даёт пустых обещаний, мы не говорим, что любим вас, не говорим что поём для вас или верим во что-то. Мы просто пытаемся играть музыку и следовать своей совести!

Вместе мы сможем разгадать тайну прекрасной синтезаторной принцессы..Да-да..ты не ослышался мы обзавелись женским вокалом и клавишами!!!

Мы украинская группа из Днепра The Parking! МЫ никуда не пропали..всё время молчания мы работали над программой, вы услышите много новогов новой программе CRAZY SOUND! The Parking открывает двери сознания. Большой концерт на 2 отделения, масса шуток и лёгких оскорблений от неутомимого Джонни.Приходите на концерт The Parking и получите незабываемые ощущения!!!

Где: Днепр, «Підпілля Махно».

Когда: 14.05.19 в 19:00.

Вход: от 70.

15 мая

Був’є

Був’є — український музичний гурт з Луцька, проект Сашка Положинського, лідера відомого українського гурту Тартак.
За словами лідера «Був’є» Сашка Положинського: «Часто в моїй голові з’являються якісь ідеї, щоб їх не забути — занотовую. Якось давно виникло в голові таке слово „Був’є“, як поєднання двох слів „був“ і „є“, з використанням такого стильного українського апострофу. Подумав, що це могло би стати гарною назвою для якогось музичного проекту. Щоб не забути, записав це слово на великому аркуші паперу, який висів у мене на стіні, саме для того, щоб записувати якісь ідеї, плани, проекти. Оце слово кілька років висіло в мене на стіні, а я й не знав, що колись так назву свій новий проект».
«Був’є» — сталість буття — був, є, значить, є великі шанси, що й буде. Був — як основа, фундамент, якесь минуле, якась історія. Є — як безперервність існування: зараз — є, завтра — є, потім — знову є, і так є постійно, поки є.

Где: Днепр, «Підпілля Махно».

Когда: 15.05.19 в 20:00.

Вход: от 150.

16 мая

Bullet Blues Band

Muddy Waters, Robert Johnson, Willie Dixon, Little Walter.
Эти имена вписаны золотом в историю блюза. Хотите знать почему?

Достаточно прийти на концерт «Bullet Blues Band» и вы всё поймете.

Все компоненты, от медленного Чикагского шаффла, до надрывного Детройт-блюза, слились в один крепкий сплав, из которого и отлита эта “пуля”.

Группа появилась более десяти лет назад в городе Днепре и уверенно заработала себе репутацию коллектива, играющего аутентичный электро блюз в классическом составе. За это время коллектив успел выступить на нескольких тематических фестивалях и разделить сцену со многими известными исполнителями блюза и не только: Keith Dunn, Guy Davis, Robert Lighthouse, Daniel Jeanrenaud, Макс Таврический, Мишурис Блюз Бенд, Ivan Blues и другие.

В августе 2018 года группа выступила в качестве хедлайнера на одной из сцен знаменитого Koktebel Jazz Fest.

В составе:
Олег Лаврик – guitar, vocals
Константин Колесниченко — blues harp
Константин Тихонов – bass, vocals
Богдан Лобаченко — drums

Где: Днепр, «Підпілля Махно».

Когда: 16.05.19 в 20:00.

Вход: от 100.

17 мая

Елена Войнаровская (ex-FLЁUR)

На её концертах слушатели испытывают настоящие озарения и плачут от счастья. Под её песни родственные души обретают друг друга и принимают решение никогда уже не расставаться. Её строки пишут мелом на асфальте и татуируют на теле. За её плечами — Тысяча Светлых Ангелов, и эта непобедимая армия дарит силы и надежду всем отчаявшимся, как незыблемый маяк в пучине самой тёмной штормовой ночи…

Каждый, кто побывал однажды на её выступлении, уносит в своём сердце немного сокровенного света и чистоты, и, может быть, от этого наш мир становится немного лучше…

Елена Войнаровская — неземной голос легендарных FLЁUR.
Хрупкость и невероятная сила, искренность и потрясающая глубина, романтика и философия — тексты Елены пронизаны поэзией весны и перерождения, а захватывающие мелодии никого не оставляют равнодушными. Обновлённый состав музыкантов, премьеры и любимые всеми песни FLЁUR, а также неожиданные сюрпризы.

Программа вечера будет сверхнасыщенной и разнообразной, её составят самые яркие, мелодичные и проникновенные песни Елены как с её новейшего альбома «Метеозависимость», записанного в содружестве с талантливыми коллегами-музыкантами из разных стран мира, так и всем хорошо знакомые и любимые композиции Елены из репертуара культовой группы FLЁUR. Вечер не обойдется и без сюрпризов: Елена, в основном аккомпанирующая себе на гитаре, на этот раз включила в программу также и несколько ярчайших фортепианных номеров, написанных ею в разные годы. А подарком для настоящих ценителей станет эксклюзивная премьера новых песен.

Елена Войнаровская — мощная жизнеутверждающая энергия в каждом звуке! Хрупкость, драйв, магия! В твоём городе, на твоей собственной планете! Не пропусти самый тёплый и солнечный концерт этой весны.

Где: Днепр, «Poplavok Music Hall».

Когда: 17.05.19 в 19:00.

Вход: от 210.

18 мая

Max Paragraph — Long Night Above Museum

18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято: Ніч у музеї. Навколо світу . Напередодні багато музеїв відкривають свої двері для відвідувачів вночі….але тільки Музей українського живопису відкриє для вас не тільки двері в музей, але й на Кришу музею! Почніть свою ніч Над музеєм із космічно-акустичного шоу від Max Paragraph.

Пісні Макса можна описати як «акустичний експериментальний поп-блюз з елементами космічного кантрі». Подорожуючи з гітарою, стомпбоксом і гармошкою, Макс збирає історії та різні космічні звуки, щоб створити особливу атмосферу для кожної пісні на своїх концертах.

«Кажуть, що моя музика нагадує саундтреки до каліфорнійських серіалів. Іноді вважають що це блюз, або кантрі. Але я знаю точно — це музика натхненна життям, а рецепт простий: справжні історії, трохи фантазії , і ще дещо…»
(с) Max Paragraph

На стиль Max Paragraph вплинуло багато різних музикантів, таких як: Johnny Cash, John Fruschante, David Bowie, Tom Waits, Mark Lanegan. Але, як кажуть, краще один раз почути та насправді відчути…

Где: Днепр, «Музей Украинской Живописи».

Когда: 18.05.19 в 20:00.

Вход: от 150.

Atlas Weekend Preparty

У липні 2019 в Києві відбудеться наймасштабніший фестиваль України та один із найпомітніших опен-ейрів Східної Європи Atlas Weekend. Зустрічай пре-паті Atlas Weekend 2019 у Дніпрі з гуртами Latexfauna, Вагоновожатые, INPLUS та співачкою Лєрою Яскевич.

LATEXFAUNA – київський гурт, герої столичних хіпстерів. Грають інді, хоча вважають себе панками. А суржик у текстах – це не фішка, а мова, якою вони говорять зі своїми мамами.

Столичний колектив вагоновожатые створили вже досвідчені напарники – Антон Слєпаков (И Друг Мой Грузовик, Дніпро) та Валентин Панюта (Lюk, Харків). Пізніше до них приєднався барабанщик Станіслав Іващенко. Гурт відомий унікальним поєднанням електронної музики та філософських текстів.

Valery Yaskevich – юна блогерка та співачка з Білорусі, що стала відомою завдяки участі в шоу X-Фактор в Україні.

Вечірка відбудеться 18 травня на площі перед рестораном «Поплавок». Вхід вільний. До зустрічі!

Где: Днепр, «Poplavok Music Hall».

Когда: 18.05.19 в 18:00.

Вход: свободный.

Docker’s Rock Conference 2019

Перша всеукраїнська конференція рок-музикантів та працівників музичної індустрії!

Раді повідомити вам, що ми розпочинаємо прийом заявок на участь в Docker’s Rock Conference 2019 — Першої всеукраїнської конференції рок-музикантів та працівників музичної індустрії!

Вона відбудеться 18 травня 2019 року в приміщенні Docker Pub!

Форму заявки можна заповнити за посиланням

Головна мета конференції — це розвиток та популяризація української рок музики.

Перша частина конференції буде присвячена лекторним виступам фахівців музичної справи. Будуть розкриті такі теми:

Авторське право та продаж музики на музичних платформах;
Життя гурту в соц. мережах;
Як потрапити в ротацію на радіостанцію;
Менеджмент гурту.
В кінці кожної лекції ви матимете можливість отримати відповідь на свої питання.

Друга частина конференції – це обговорення ідеї створення, діяльності та можливих форм рок-асоціації.

Кожен бажаючий за попередньою реєстрацією зможе особисто виступити зі своїми пропозиціями.

Офіційна сторінка події в мережі Facebook, де ви зможете знайомитися з усіма новинами заходу.

Трохи згодом ми оглосимо список спікерів та розповімо про кожного з них.

Запрошуємо всіх, хто хоче і може долучитися до організації цієї події! Раді кожній пропозиції і будь якій допомозі!

Дякуємо! До зустрічі!

Где: Київ, Докер-паб, ул. Богатирская, 25.

Когда: 18.05.2019 ( 10:00-18:00).

Вход: свободный (при условии предварительной регистрации).

18-19 мая

MotoOpenFest

В Киеве Nazareth и Pianoбой сыграют лучшие треки под рев мотоциклов

Что может быть лучше спортбайка, входящего в крутой вираж на кольце и кожаных перчаток на руле неспешного чоппера, косухи на молнии и роскошной спутницы на заднем сиденье турера в дальней поездке, безумного, сумасшедшего драйва на эндуро по бездорожью и, конечно, свежего ветра в лицо под аккомпанемент рок-музыки? Правильно! Лучше может быть только много мотоциклов, много адреналина и много рок-музыки на фестивале Moto Open Fest в Киеве!

Объявляем сбор всех неравнодушных в выходные, 18 и 19 мая в парке «Муромец» на площадке XPark!

Moto Open Fest 2019! Вход бесплатный!

Вас порадуют легендарные британские рокеры Nazareth, не менее рок-н-рольный Pianoбой и драйвовые ТНМК. Латвийцы Dagamba обрушат на вас микс классической и тяжелой музыки, удивят – единственная дива украинского R’n’B MamaRika, рокеры White и Гражданин Топинамбур, белорусы Nizky и Дай Дарогу!

Любители ревущих моторов увидят соревнования в различных мото-дисциплинах, а при желании и уверенности в своих силах — смогут поучаствовать в гонках.

Самое яркое событие фестиваля – соревнования по стантрайтингу, одному из самых зрелищных видов мотоспорта. Пилоты-стантеры удивят своей силой и ловкостью, с которой они будут выполнять всевозможные трюки на мотоциклах.

Гостями фестиваля будет единственная в Украине группа FMX-райдеров, которая хорошо известна своими экстремальными выступлениями в дисциплине Мотофристайл в Украине и за ее пределами.

Moto Open Fest 2019 представит новый для Украины вид соревнований BMW Tourenduro Trophy. Лучшие пилоты-эндуристы вместе с инструкторами школы Моторанчо на тяжелых и мощных мотоциклах турендуро будут преодолевать полосу искусственных препятствий, показывая свои навыки пилотирования по внедорожью.

Также зрителей ждут традиционные заезды по Суперкроссу и нестандартный формат дорожных гонок – МотоТрофи –где каждый желающий может попробовать себя в качестве мотогонщика и принять участие в соревнованиях на своем стрите, мотарде или питбайке.

Во время фестиваля пройдет выставка, на которой можно будет познакомиться с новинками мировых мотобрендов, пообщаться с топ-пилотами Украины и познакомиться с байк-клубами. Также будет возможность найти себе «двухколесного друга», испытав мотоцикл во время тест-драйва.

Кроме этого для гостей подготовлена разнообразная спортивная программа.

Официально, фестиваль откроется большим Парадом байкеров, который днем в субботу, 18 мая, одной мото-колонной стартует с Крещатика.

Все разнообразие мотоциклов колонны байкеров можно будет увидеть на площадке фестиваля Moto Open Fest 2019! Там будет на что посмотреть!

Будет шумно, мотоциклетно, вкусно и рок-н-рольно!

И главное!

Соблюдайте правила дорожного движения и будьте внимательны на дороге.

Где: Київ, парк «Муромец».

Когда: 18-19.05.2019.

Вход: свободный.

19 мая

Рама Вішес (Проти Течії) | Акустика

Кольчик Дмитро: сценічний псевдонім «Рама Вішес», лідер рок-гурту «Проти Течії» м. Кропивницький.

Активно підтримує акустичними виступами бойовий дух Українських Воїнів на сході, в навчальних центрах та приймає участь в різних заходах, присвячених допомозі нашим бійцям. Дотримується думки, що людина народжена бути вільною. Тому всім, хто по життю — вітер, по суті — вогонь, по релігії – Rock, обов’язково бути! Прогуляємося разом стежками свободи та відчуємо, як пульсує акустичний оголений нерв українського рок-н-ролу.

Где: Днепр, «Підпілля Махно».

Когда: 19.05.19 в 19:00.

Вход: от 50.

20 мая

Palina (Республика Полина)

Тот аудио-поток, который исходит сейчас от Полины Республики, совсем не похож на её раннее творчество. PALINA (Республика Полина), ступая вслепую на дорогу актуальной музыки и стесняясь заглянуть за поворот, делает вдохновенные уверенные шаги к взращиванию в себе нового саунда и к способности услышать себя по-новому.

PALINA (Республика Полина) пишет музыку, которая звучит кротко и очень искренне. Романтичное, мелодичное, даже меланхоличное творчество, хотя в музыкальном ассортименте нет-нет, да и мелькнут бодрые, а порой дерзкие композиции.

Недавно PALINA (Республика Полина) стала финалисткой популярного украинского теле-шоу «X-Factor», покорив миллионы зрителей. И это только начало.

Где: Днепр, «Підпілля Махно».

Когда: 20.05.19 в 20:00.

Вход: от 170.

23 мая

AndyWay

Друзі!

Весна — найбільш яскрава і романтична пора року. Саме весною ми стаємо частиною народження чогось магічного та нового. Незвичного та надзвичайного! І якщо ви хочете відчути в серці весну, поринути у простір музичної романтики та іронічного гумору — запрошуємо на AndyWay.

AndyWay — це світ незвичайних пісень з надзвичайними сюжетами та музикою!

Кожна окрема пісня — це унікальний музичний світ, cтворений у вимірі Поп-Рок з додаванням панку, фолку, реггі та ска, і іронічно-серйозних казкових віршів!

Тому запрошуємо поринути в цей музичний світ разом з нами!

Где: Днепр, «Підпілля Махно».

Когда: 23.05.19 в 20:00.

Вход: от 70.

25 мая

ДЖАЗ ДЖАЗ ДЖАЗ. Вперше у Дніпрі!

25 травня ми побачимо один з кращих джазових вечорів у Дніпрі!

На сцену в цей день вийде: Квартет Руслана Єгорова — безсумнівні зірки української джазової сцени: піаніст і вокаліст Руслан Єгоров, саксофоніст Дмитро «Бобін» Александров, контрабасист Микола Кістеньов та барабанщик Павло Галицький.

Кожна зіграна ними п’єса – вже авторське творіння. Утім, не переживайте – всі джазові стандарти ви без зусиль вгадаєте.

Причин побувати на концерті квартету не злічити. Не радимо проґавити вам це музичне свято – виступ грандів українського джазу.

Ти маєш це почути!

Где: Днепр, «Днепропетровская филармония им. Л.Б Когана».

Когда: 25.05.19 в 19:00.

Вход: от 150.

26 мая

Me`leron | Аltaki (ОТМЕНА)

Me`leron — украинская группа, играющая в жанре indie и psychedelic rock. В своем творчестве вдохновлены хиппи-культурой, различными направлениями западной музыки 60-70- х годов, а также современными психоделическими исполнителями.

Аltaki — молодая группа, играющая в стиле инди-поп. Ребята экспериментируют со звучанием и инструментами, что и является основной отличительной чертой банды.

Где: Днепр, «Підпілля Махно».

Когда: 26.05.19 в 19:00.

Вход: от 70.

29 мая

Papa Roach

Papa Roach у Києві із презентацією альбому “Who Do You Trust?”

Легендарна американська рок-четвірка: Джакобі, Джері, Тобін та Тоні знову повертаються до Києва.

За останні два десятиріччя Papa Roach вибороли звання законодавців моди у рок-музиці: вони були двічі номіновані на Греммі, гастролювали разом із зірками першого ешелону, від Емінема да Мерліна Менсона, і створили гімн ню-металу “Last Resort”, що вже понад 17 років залишається у радіо-ротаціях.

“Who Do You Trust?” – десятий лонгплей колективу. Як і попередня робота “Crooked Teeth”, він отримав чимало схвальних відгуків та очолив світові рок-чарти. Важкі ритмічні гітари, мелодійні перебори та яскраві музичні зачіпки – це саме те, за що ми так любимо Papa Roach. І все це присутнє в новому лонгплеї колективу.

“Мета цього альбому для нас – ще далі зануритися у жанри, що нас надихають найбільше. Ми нарешті знайшли своє місце. Місце, де ми завжди мріяли опинитись і просто створювати нову неперевершену музику”, – коментує новий альбом Тобін Есперанс, бас-гітарист колективу.

Хто хоча б раз був на концерті цих енергійних рокерів, знає – цю шалену атмосферу неможливо відтворити за інших умов. Через 6 років вони повертаються до Києва із новим альбомом, новими силами та нестримним бажанням знову вщент розірвати публіку. Почути наживо нові композиції гурту та всім залом заспівати легендарні хіти з попередніх альбомів – це подія, яку ти не можеш проґавити!

Где: Киев, «Stereo Plaza».

Когда: 29.05.19 в 19:00.

Вход: от 1190.

30 мая

Vovk & Fazzer

CHAOTIC TOUR 2019!
Живий виступ в рамках спліт-туру київських chaotic rock гуртів.

VOVK — це здичавіла суміш пост-хардкору, стоунеру та прогресивного року, що приправлена низкою інших жанрів і стилів. Ідея колективу полягає у еклектичному поєднанні різнопланових музичних ходів, що виплескується барвами на сценічне полотно.

Хлопці представлять свій довгоочікуваний дебютний альбом!

Fazzer — нова свіжа кров на українській музичній сцені. Смачний хаотик-рок з нальотом півдня.

Історія групи така, що в один момент хлопці, через яких пройшли сотні концертів, взяли інструменти і виклали власне бачення сучасної музики.

Бадьоро, впевнено, по-батьківськи!

Спеціальні гості:

Afterphase project — адепти хаотичного божевілля.
Space Candies — гаржний стоунер-рок з берегів Дніпра.

Где: Днепр, «Підпілля Махно».

Когда: 30.05.19 в 19:00.

Вход: от 70.

31 мая

Danylo Vinarikov Quartet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Від творця Dark Side Trio/Quartet. Danylo Vinarikov Quartet презентує нову програму «The song for distance» у свіжій концепції, з новими людьми, музикою та експериментами. Ми чекаємо на вас 31-го травня у арт-кафе «Неизвестный Петровский»!

Где: Днепр, «Неизвестный Петровский».

Когда: 31.05.19 в 20:00.

Вход: 150.