Треба піти: KozakFEST-2019

KozakFEST-2019 – найбільший етно-рок фестиваль центральної України

Цього року захід буде проходити 31 травня, 1-2 червня. Вже п`ятий рік поспіль на пагорбах урочища Княжі Байраки (с. Жовтоолександрівка, П’ятихатський район, Дніпропетровська область) збираються поціновувачі якісної української музики. У 2018 році KozakFEST відвідали близько 100 000 людей.

KozakFEST традиційно приурочений до перемоги Богдана Хмельницького та об’єднаного війська запорозького та кримськотатарського над Річчю Посполитою у битві під Жовтими Водами. Фестиваль проходить за підтримки Юрія Берези, а також полку «Дніпро-1» та СК «Дніпро-1». Серед виконавців, які цього року будуть виступати на сцені KozakFEST, є гурти СКАЙ, Друга Ріка, Detach, Чумацький шлях, Онука, Наталка Карпа та інші. Ведучими стануть українські комедійні зірки – Юрій Ткач та команда «Ліги сміху» VIP Тернопіль.

На території KozakFEST-2019 буде створено багато розважальних зон, серед яких — фуд-корт, дитяча зона з атракціонами, тату зона, б’юті зона, екстрім зона, повітряна куля, літак та інші. Також на фестивалі всі бажаючі зможуть театралізовано одружитися за всіма українськими звичаями та стати свідками реконструкції битви під Жовтими Водами.

Важливо! Вхід на фестиваль вільний.

Більш детальну інформацію можна знайти на нашій сторінці у FB

А поки давайте згадаємо, як пройшов фестваль минулого року!

Детальніше у нашому репортажі!

One thought on “Треба піти: KozakFEST-2019

  1. Уведомление: Програма: KOZAK Fest-2019

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *