Треба піти: DniPro ГогольFest

27-29 вересня у Дніпрі відбудеться фестиваль сучасного мистецтва DniPro ГогольFest

Триватиме 3 дні та 2 ночі та матиме декілька напрямків: театральний, музичний, візуальний, освітній, а також дитячу і нічну програми.

Фестиваль відбувається в Дніпрі за ініціативи та підтримки генерального партнера – Программа Культурная столица.

Перший день – Гранд-опера «PRO dni PRO», масштабний музичний перформанс від режисера Влада Троїцького спеціально до відкриття фестивалю.

«PRO dni PRO» – це колаборація таких музично-театральних проектів, як рейв-бенд ЦеШо (TseSho aka Teatr-Pralnia) та формація NOVA OPERA. Ці два колективи засновані Владом Троїцьким і кожен сам по собі – вже дуже сильний культурний продукт, запитаний на міжнародному культурному ринку. І от останній рік Влад працює з ними спільно та створює потужні колабораційні продукти. Це гранд-події, як, наприклад, опера Nero на корабельному заводі у Маріуполі, або музичний перформанс «Сходи до..» на Потьомкінських сходах – спецподія ОМКФ 2019.

«PRO dni PRO» – це сильний масштабний акт, до створення якого причетні найкрутіші музиканти, актори, художники та технічні спеціалісти України. «PRO dni PRO» – це фантазія геніального аналітика сучасності Влада Троїцького на тему Дніпра, його художнє відчуття міста та його майбутнього. Подія відбудеться ввечері на Площі Героїв Майдану, вхід вільний.

Детальніше з подією можна ознайомитись на офіційній сторінці у Facebook 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *