Треба піти: Black Holy Whiskey | Киев

BLACK HOLY WHISKEY

Концерт команди BLACK HOLY WHISKEY (Мілан, Італія) у Києві

BLACK HOLY WHISKEY – таку назву носить музичний проект, дух якого тягнеться від звивистих вуличок Мілану до півдня Сполучених Штатів, де було народжено найгрубіший вид блюзу, пізніше змішаний з тисячами інших течій, ставши джерелом незліченої кількості нових жанрів.

Звучання їхніх пісень забруднене нальотом важкості та темряви, алкоголь та цигарки затуманили ясність фолк-елементів, з акустичних гітар зірвано полотно елегантного арпеджіо — вони плюються сухими рифами та вражаючими пауер-акордами. А тістом усьому цьому, без сумнівів, служить кров.

Бездоганна техніка та особливо глибокий і виразний тон соло-вокалу наповнюють пісні BLACK HOLY WHISKEY особливими відтінками, навіть якщо тематика пісень не відхиляється від класики Американського Року 80-90-х років, який музиканти, одягнуті в просякнуті терпким потом майки та клітчасті фланелеві сорочки, виконували в задушливих переповнених підвалах Сієтла та Детройта.

BLACK HOLY WHISKEY — це ім’я, це символ: борода, з якої капає алкоголь, пожовклі від тютюну зуби, кільця на кожному пальці, нешліфована гра в старих традиціях, які вони, нібито, самі й винайшли. Відчайдушні та професійні, ці музиканти з Мілану, які вже встигли стерти підошви своїх черевиків по салунах багатьох міст, готуються знову вийти на звивисту концертну дорогу з новим матеріалом та улюбленими хітами й дати ексклюзивний концерт для українських шанувальників теплого жовтневого вечора в столичному клубі Бінго.

Познайомтеся із музикою команди:

Захід: 

BLACK HOLY WHISKEY

Місце проведення:

клуб «BINGO», проспект Перемоги, 112, Київ

Дата / час: 

06.10.2017, 19:00

Ціна: 

350 грн — фан-зона;
500 грн — VIP

Посилання на захід в соц. мережі

Місця продажу квитків: 

Он-лайн / касові квитки за ціною 350 грн (фан-зона) та 550 грн (VIP-зона):

Фірмові квитки за спеціальною ціною 300 грн (фан-зона) та 500 грн (VIP-зона), в обмеженій кількості:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *