Треба подивитись: SomeLines feat Аняня Удогво — «Road»

Київський поп-рок гурт SomeLines представили лайв-відео на свій перший англомовний сингл — «Road»

Пісню записали спільно з учасником 4-го та 6-го сезонів шоу «Голос Країни» — Аняня Удогво.

SomeLines — київський поп-рок гурт, створений вокалістом та гітаристом Кирилом Семененко. Багато в чому на творчість групи вплинув американський музичний стиль «госпел», а також культові П’ятниця та Бумбокс. На початку свого шляху гурт виступав в основному в акустичному форматі, і тоді ж записав свій перший альбом — «На сторінках четверга» (2014). Зараз гурт працює над україномовним мотиваційним синглом «Вперед», який представлять в січні. На нього також планують знімати кліп.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Я давно хотів написати пісню англійською мовою, особливо безпосередньо в дуеті з так званим native speaker. Я запропонував Аняні Удогво і він люб’язно погодився. В синглі «Road» яскраво прослідковується вплив стилю «new gospel», який мені давно подобається. А завдяки щирій унікальній манері виконання Аняні, пісня набула особливого цікавого звучання.

Пісня «Road» про те, що кожен з нас знаходиться на своїй життєвій дорозі. Високі моральні і духовні принципи, єдність і взаємодопомога допоможуть кожному з нас не загубитися і пройти свій шлях, — розповідає лідер гурту SomeLines, Кирило Семененко.

Мені подобаються SomeLines і особливо їхня нова пісня «Road». Вона про те, що в кожного із нас є своя дорога. І які б складнощі на ній не траплялися, потрібно вірити в себе та в свою перемогу, — поділився Аняня Удогво.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Музиканти також розказали, що трек був написаний спеціально для великого екстрим табору в Закарпатті.

Слуxайте нас на SoundCloud

Фото: з архiву музикантiв

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *