Треба подивитись: Cheshires — «Хардкор»

Cheshires випустили кліп на першу україномовну пісню

Після тривалого мовчання одеський альтернативний гурт повернувся з новим кліпом «Хардкор». Режисером відео вже традиційно виступив гітарист групи Максим Денисенко, який професійно займається пост-продакшном, раніше робив відео для українських і зарубіжних артистів, в тому числі і для одного з проектів Стефана Олсдала, бас-гітариста Placebo.

«Хардкор» – перша україномовна пісня гурту. Вона була записана на київській студії Revet Sound, де створювали свою музику The Hardkiss, Vivienne Mort, Detach і багато інших популярних українських команд.

Зйомки кліпу проходили протягом трьох днів на трьох різних локаціях – театр, ліс під Одесою і морський вокзал. На зйомках постраждала книга «Звіяні вітром».

За сюжетом в лісі ми повинні були підпалити книгу, і цей роман виявився найкращим, що потрапило під руку. Наполовину обгорілий том класичної літератури був збережений для історії і в пам’ять про цей кліп. А ще ми всі дикою замерзли, а у Макса в останній день зйомок ще й температура піднялася. Але воно того варте! І, звичайно ж, в цій роботі, як у нас заведено, є «подвійне дно», глибину якого кожен виміряє для себе сам, – коментують музиканти.

Гурт Cheshires був створений в Одесі в далекому 2004-му. На їхньому рахунку чотири студійні альбоми, численні концерти в Україні та за її межами. Після виходу попереднього альбому «Суперминор», який музиканти вважають головною своєю роботою на сьогоднішній день, гурт два роки перебував у творчому затишші. За їхніми словами, «потрібен був час, щоб знову наповнити себе музикою, ідеями і творчою енергією».

Вже 5 квітня хлопці дадуть концерт у столичному клубі «Теплий Ламповий», після чого обіцяють шанувальникам не зникати більше так надовго.

Гурт у соцмережах:

FB

Youtube

Instagram

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *