Треба послухати: Восьмий День «Твої сліди»

Гурт Восьмий день презентував відео «Твої Сліди» про важливість підтримки

Название: Восьмий День

Дата создания: 29 марта 2009

Жанр: Rock, Pop Rock, Britpop, Indie Rock, Alternative Rock

Город: Киев

Про сингл та кліп

Енергійна рок-банда «Восьмий День» з вираженим стилем записала трек, який ламає стереотипи і уявлення про неї. 18 травня 2018 року «ВД» офіційно випускає новий сингл «Твої сліди» і кліп на нього.

«Твої сліди» — це лірична композиція, яка переносить слухача на берег власних спогадів про першу зустріч зі своєю половинкою, а відео відкриває завісу можливих таємниць нашого сьогодення, які є реальністю.

Гурт «Восьмий День» цим відео висловлює свою позицію гуманності і підтримки, до людей схильних до нарко-, алко- чи тютюно-залежності. Залежність від стимуляторів інколи переважає і для виходу із цього кола потрібне плече підтримки.

Цього разу гурт «Восьмий День» зробив кліп своїми силами без зовнішньої допомоги. «Звичайно, це складно, знайти потрібну техніку, правильно її виставити, відзняти, а потім це все змонтувати…» – зазначає сценарист, оператор, монтажер і вокаліст гурту «Восьмий день» Сашко Вітер.

Головними героями кліпу стали Надія Поперечна та Денис Балихін, які разом з учасниками гурту відзняли більшу частину матеріалу на київському водосховищі взимку за температури -19 градусів.

Умови зйомок були не для слабаків. Було пронизливо холодно, але це навіть спонукало на правдивість емоцій, – говорить Денис Балихін.

Зазначимо, що це вже четвертий повноцінний кліп гурту «Восьмий День», але перший за останні три роки. На сьогоднішній день вже ведеться підготовка до зйомок наступного кліпу на більш звичний гурту забійний хіт.

Останнім часом гурт «Восьмий День» набирає оберти і все частіше виходить на великі концертні майданчики. Хлопці повні ентузіазму та рішучості. Мають два варіанти своєї концертної програми, виключно авторського матеріалу, і грають акустичні концерти на рівні з повноформатним звучанням. Планують видати повноцінний альбом вже цього року!

Про гурт

Гурт «Восьмий День» – заснований 29 березня 2009 року і являє собою один із найбільш неординарних колективів міста Києва, який відразу привертає увагу аудиторії своєю щирістю та непередбачуваністю.

Візитівка колективу – це поєднання професіоналізму, змістового навантаження текстів, харизми кожного із учасників та неймовірного сплаву різних музичних стилів.

«Восьмий День» – це драйв, щирість виконання, синтез гумору та лірики, позитивна енергетика як в композиціях, так і в спілкуванні з публікою!

Це наш власний, вигаданий день тижня, у якому існує безкінечний авантюрний потік музичних акордів, які зливаються у музику душі. А взагалі, Восьмий День для кожного власний.

Гурт написав пісню «Давай-давай», що стала гімном єдиної в Україні ралійної команди «SixtUkraine».

В 2014 році гурт відзняв та презентував дві відео роботи — «Буду тебе тримати» та «Кохання наркотик», які одразу потрапили на телеканали країни.

Восени 2015 року Восьмий День випускає свій дебютний альбом «Крізь тіло», який потрапляє на #139 TOP 300 релізів Данії.

Останнім часом гурт «Восьмий День» набирає оберти і все частіше виходить на великі концертні майданчики. Хлопці повні ентузіазму та рішучості. Мають два варіанти своєї концертної програми, виключно авторського матеріалу, і грають акустичні концерти на рівні з повноформатним звучанням. 18 травня відбувся реліз нового синглу «Твої Сліди» разом з кліпом. Це другий сингл у 2018 році. Планують видати повноцінний альбом вже восени цього року!

Склад гурту залишився незмінним:

Сашко Вітер – вокал, гітара, тексти;

Віталій Донець – гітара, аранжування;

Денис Балихін – барабани, кахон.

Восьмий День в соцмережах:

Facebook

Youtube

Instagram

Soundcloud

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *