Треба послухати: ВЕРЕМІЙ — «Усміхнені й живі»

16 квітня 2020 гурт ВЕРЕМІЙ презентував нове відео на пісню «Усміхнені й Живі», саунд-продюсером треку став Мілош Єліч, відомий як клавішник та аранжувальник гурту Океан Ельзи.

Нескінченні дні карантину перетворили наше життя на мультяшний сон. Те, що відбувається навколо — часом здається нам чимось нереальним. Сюжети наших днів наповнюються фарбами людей, поряд з якими ми прокидаємось, голосами телефонних розмов та листуваннями в мережі.

Немає ночі темнішої, ніж перед світанком. Коли все скінчиться — ми скинемо кляті маски, вип’ємо весь санітейзер і підемо відриватись у вогнях прожекторів і кіловатах найгучнішої у світі музики! Музики, яка весь цей час була з нами.

Цікаві факти:

Трек записаний у 2018 році на студії Boutique 888.

Кліп знятий музикантами гурту, в умовах самоізоляції, дистанційно, не виходячи з дому.

Для створення відео було оброблено більше 4000 фото.

Віталій Калініченко (фронтмен гурту):

«Усміхнені й живі» — пісня, витримана як вино, була записана у 2018. Але чекала свого часу. І зараз побачить світ, ставши емоційними ліками для людей.

Вірш Василя Стуса прекрасно доповнив те, що ми хотіли донести, а завдяки Мілошу Єлічу нам вдалось розкрити і передати все це максимально сильно.

Мілош Єліч (саундпродюсер, Океан Ельзи):

У нас вийшла потужна і емоційно заряджена пісня. Не терпиться якнайшвидше показати її слухачам!

Коротка інформація:

Мілош Єліч — клавішник та аранжувальник гурту «Океан Ельзи», як саунд-продюсер співпрацював з: Океан Ельзи, Акваріум, Борис Гребенщиков, Христина Соловій, Kozak System, Сергій Бабкін, Epolets, Bahroma та ін.

ВЕРЕМІЙ — український рок-гурт із міста Київ, в музичній основі якого — стилістичне сплетіння modern-rock, вибухового alternative rock з фолковими вкрапленнями скрипки та флейти.

ВЕРЕМІЙ у соц.мережах

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *