Треба послухати: MY EX I — «Монстри»

Дніпровський гурт MY EX I презентував свою другу платівку «Монстри»

Альбом включає у себе 4 реліза по декілька треків, що поєднані один з одним сюжетно та музично. Наразі є 2 частини, наступні 2 вийдуть протягом наступних декількох місяців.

      

Цикл «Монстри» — це психологічний трилер про те, що живе десь там, в глибині, під думками і позасвідомістю. Кожен з нас може відчувати присутність цих Монстрів, коли нам самотньо і страшно, коли ми нервуємо або злимося, коли не знаємо, що робити або невпевнені у собі. Людина – складний механізм і вони є невід’ємною її частиною. Саме цим створінням і присвячено наш новий альбом, щоб ми могли знайти їх у собі, визволити та вгамувати.

Монстри І

Продовжуючи, у другій частині альбому підіймається тема одного з видів самотності, коли ти відокремлений від усього сам у своїй голові. Тобто, ти наче як оточений людьми та медіа-шумом, але кожна твоя комунікація супроводжується відчуттям прірви між навколишнім світом та сприйняттям. Коли більшість сказаних тобі слів, почутих звуків або побачених явищ не викликають емоційної та раціональної відповіді.

Монстри ІІ

Альбом, а також усі треки гурту можна вільно завантажити на офіційному каналі Телеграм

MY EX I у соцмережах:

Facebook
Soundcloud
Instagram
Youtube

One thought on “Треба послухати: MY EX I — «Монстри»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *