Треба послухати: LUMIERE — «Схожа на дощ»

Український молодий, прогресивний та романтичний гурт LUMIERE презентував свою нову пісню «Схожа на дощ». Прем’єра відбулася 5 лютого у офіційних спільнотах музикантів

Название: LUMIERE

Дата создания: 2010

Жанр: транс-рок-поп

Город: Киев

Пісня, як зазвичай, вийшла дуже чуттєвою, глибокою, магічною та романтично-ліричною. Поєднання сучасного електронного звучання із тендітним вокалом та змістовними текстами дійсно створюють почерк гурту, який виділяє їх музику серед сучасних українських виконавців.

Ця пісня з’явилася дуже природньо. Напевно, в мене в той момент був особливий настрій, який посприяв появі натхнення. Відразу було ясно, що мотив вийшов цікавим і цю ідею потрібно розвивати. Я довго думав про те, який сенс вкласти у цю пісню. Хотілося за допомогою слів та музики привнести у неї щось магічне, створити таку атмосферу, яка переносить слухача в особливий простір, який існує в житті кожного. Взагалі ця пісня про те, що кожна людина береже в середині себе дещо велике, але часом трапляється так, що вона не хоче чи не може відкрити свій внутрішній світ тому, хто поруч із нею, – поділився фронтмен гурту Роман Веремейчик.

Музиканти представити свою нову робота, до прем’єри якої вони дуже довго і старанно готувалися, не дивлячись на те, що пісня народилася швидко і легко. До слова, ця легкість відчувається у звучанні, вона як перші краплі дощу — надихає та западає в душу.

Офіційні спільноти гурту:

VK

Facebook

Instagram

Youtube

Soundcloud

2 thoughts on “Треба послухати: LUMIERE — «Схожа на дощ»

  1. Ці хлопці вкладають в свої пісні величезну любов. Ростуть вони а з ними їх пісні,кожна з яких радує наші серця. Неимовірна пісня👍😘 Вітаю з прем’єрою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *