Треба послухати: Фіолет «Бережи себе»

Фіолет презентували новорічний трек!

Нова пісня «Бережи себе» — присвята тому людському теплу, що жевріє всередині кожного із нас, незважаючи на холоди та зиму навкруги.

Автором слів до пісні традиційно став фронтмен гурту Сергій Мартинюк, співавтором музики Роман Андрухів, а саудпродюсером виступив Артур Даніелян.

Хотілося поставити крапку в 2018-му, зробити певний емоційний підсумок цього складного і водночас радісного року, — розповідає Сергій Мартинюк. — 2018-ий був справді знаковим — вихід альбому «Aurora», перший мільйон переглядів кліпу «Кохана», успішний тур, та, звісно, вихід мого дебютного роману «Капітан Смуток». Я вчергове переконався в тому, що попри всі складнощі, я на своєму місці. І пісня «Бережи себе» — саме про те, що ніколи не варто зупинятися на шляху до своєї мети, що тепло, яке є всередині нас — найголовніше. Ним ми можемо зігріти не тільки себе, а й оточуючих.

Сергій зізнався, що вже, щонайменше п’ять років, мріяв створити новорічно-різдвяний альбом, проте постійно ставали на заваді інші творчі проекти. Однак пісня «Бережи себе», можливо, стане першим кроком до цієї мрії.

У 2019 році гурт Фіолет святкуватиме десятиріччя. Музиканти вже мають чимало планів та задумів на прийдешній рік, проте намагаються нічого не загадувати.

Плани у нас, звісно, є: працюватимемо над матеріалом до нового альбому, зніматимемо нові кліпи, будемо готуватись до фестивального літа, й туру до десятиріччя Фіолету. Особисто я мрію про мандрівки, на які постійно не вистачає або часу, або можливостей, й планую розпочати другий роман, — комментує Сергій Мартинюк.

Фіолет в соцмережах:

Soundcloud

Youtube

Instagram

FB

VK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *