Треба послухати: EPOLETS — «Правда»

Музиканти запрем’єрили трек та лірик-відео

Сьогодні гурт EPOLETS презентував дуже серйозний і неоднозначний трек «Правда». Шанувальники творчості гурту вже могли чути цю пісню на живих виступах, але зараз музиканти презентували її офіційно, та трохи змінили звучання. Приємним бонусом стало lyric video в звичному морському стилі. Не дарма гурт EPOLETS називає своїх прихильників —  «діти моря».

Павло Варениця про пісню:

Для нас це дуже важливий й неоднозначний трек. Є такі пісні, які пишеш, як із закритими очима, без усвідомлення, без зупинки, просто відкривається якийсь портал і ти, як провідник, транслюєш чиїсь, вже сформульовані в текст, думки. Не замислюючись, просто потоком. З нею було саме так.

Це пісня про біль. Про різний біль. Про біль самотності, про біль від правди, про біль, яку завдають близькі люди. Немає у мене однозначної відповіді про що вона. Ця пісня в мене самого в різні періоди викликає абсолютно несхожі емоції. Ми вирішили зробити прем’єру саме зараз, можливо хтось з вас прокричить її разом з нами і йому стане від цього легше. Так, можливо когось зачепить, а у когось бомбане через факт, що пісня російською мовою. Запевняю вас, це не тенденція й не меседж. Це миттєвий крик душі, у якого немає конкретної мови. Можливо мені вдасться перекласти її українською, але поки що я не підібрав вдалих слів для заміни оригінальних!

Трек дійсно вийшов дуже щирий, правдивий та «нервовий». Є у цій пісні той драйв, за який так люблять слухачі вокал Павла Варениці. Тож бажаємо вам приємного прослуховування!

Ваша правда, РОКправДА.

Трек у магазинах

Відео: Ігор Дабичев, Павло Варениця.

Музика: EPOLETS

Слова: Павло Варениця

Звукорежисер: Юрій Яхно

Студія Звукозапису: KS records

Фото: instagram Павло Варениця

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *