Треба послухати: Delfinia — «Without You»

Delfinia записали трек про життя дельфінів у неволі

Через два місяці після релізу альбому «Deep Elevation», що відзначився участю цілого ряду відомих гостьових музикантів з усього світу, київський power metal проект Delfinia випускає сингл «Without You», який був записаний спільно з гітаристом гурту Mad Heads Стасом «Red» Семілєтовим.

Альбом «Deep Elevation» побачив світ 16-го січня за підтримки українського лейблу Moon Records. До альбому увійшло 11 треків, робота над якими тривала кілька років, а до його створення долучилися музиканти гуртів Masterplan, Labyrinth, Van Canto, Secret Sphere та інших відомих у жанрі команд.

Випущений 12-го березня, сингл «Without You» став ідейним продовженням альбому і водночас найбільш концептуальним треком проекту. За словами Костянтина Науменко, в основу композиції покладена тема життя дельфінів у неволі. Основна ідея релізу відображена і на його обкладинці.

Посилання на сингл:

YouTube

iTunes

Google Play

Deezer

Spotify

Delfinia – це проект музиканта та саунд-продюсера Костянтина Науменко (вокаліст гуртів Sunrise, Titanium) та вокалістки і клавішниці Дар’ї Науменко (NOVI, Sunrise). Особливістю проекту є гостьова участь відомих метал-музикантів з усього світу.

Delfinia у мережі:

Facebook

Instagram

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *