Новорічний подарунок фанам від гурту НАТОЛІЧ!

В передчутті новорічних свят дніпровський гурт НАТОЛІЧ презентував нову композицію та відеороботу «Новорічна ніч».

Назва: НАТОЛІЧ

Дата створення: 2014

Стиль: Поп-рок

Місто: Дніпро

Склад гурту:

Костянтин Рафальський

Данило Рафальський

Денис Рейс

Володимир Бузаджи

Музиканти вже відомі своїми сміливим роботами у творчому тандемі з HEADSHOT STUDIO та KVAD_PRODUCTION . Це — дебютний кліп гурту «Прометей», що полюбився фанатам своєю легкістю та «Amon-Ra» — відеоробота з яскравими алюзіями на сучасний суспільний устрій. Цього разу НАТОЛІЧ планують підсилити святковий настрій українців новорічною композицією з радіоприймачів та неординарним відео з телеекранів.

Ідея поєднати принципово різні речі та зіграти на контрастах реалізується у відео, де на важкому виробництві серед масштабних промислових об’єктів відбуваються дива, працює новорічна магія. Поряд зі створенням казкової атмосфери робота підкреслюватиме наявність у нашій країні підприємств дійсно вражаючих масштабів, де робітники пишаются своєю професією.

Ми вже давно шукали оригінальну ідею для власної новорічної композиції. Хотілось створити щось відмінне від десятків інших синглів на цю тему. Шукали, доки не побували на екскурсії на сучасному сталеплавильному заводі, не побачили зблизька гаряче виробництво, сучасні арт-об’єкти, зокрема штучне сонце і не захопилися цією локацією. Вже через два дні ми звернулись до ІНТЕРПАЙП із драфтом тексту и мелодії и вони нас підтримали і включилися в проект, за що ми їм дуже вдячні, – поділився фронтмен гурту і автор текстів Костянтин Рафальський.

Зйомки кліпу «Новорічна ніч» проводились на сталеплавильних заводах компанії ІНТЕРПАЙП.

Слова: Рафальський Костянтин

Музика: гурт НАТОЛІЧ

Аранжування: Карачун Андрій

Офіційнийсайт: http://natolich.com/

Гурт НАТОЛІЧ в соц мережах: https://www.facebook.com/natolichoffi… https://www.instagram.com/natolich_/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *