До мурашек: плейлист для сексу

Секс — це добре! Секс, це не тільки про тілесну втіху. Це і про любов і про довіру і про естетичну насолоду. Навіть якщо стався конфуз, його завжди можна обіграти сміхом чи душевними обіймами. Але є одна важлива деталь, яка точно зробить ваш секс незабутнім =) Навіть найнезграбніший, сором’язливий секс запам’ятається вам на довгі роки якщо на фоні грала хороша пісня. Кажу вам з власного досвіду — минуло вже 12 років, а я досі пам’ятаю ті незабутні миті з дівчиною під невмирущі «Starway to Heaven».

Сьогодні ми з Алею зібрали для вас не рекомендацію і не список треків під які ви обов’язково повинні займатися цією приємною справою. Сьогодні ми просто поділимось з вами нашими Sex-playlist. Як вам така ідея? Гадаємо добре мати й собі у романтичному арсеналі не тільки лубриканти й іграшки, але й добротний плейлист. Головне у важливий момент не переключитись з партнера на підспівування улюбленої пісні)))

 

Остап Микитюк — письменник, оглядач, літературний агент

 

 

 

 

 

 

 

 

Отож, поїхали:

Sasha Boole (feat. Маргарита Кулічова (Grisly Faye) – By the Sea

Тут все просто! Український виконавець, потужна ідея, неперевершене виконання. Саша і Маргарита, не зважаючи на сум цієї пісні, зробили її надзвичайно ніжною. Хлопець, у гонитві за матеріальним забуває про душевне — дім, робота, справи, забов’язання сплітаються у вантаж, який тягне на дно. А прекрасне, насправді, дуже близько, варто просто озирнутися. Я кохався під цю пісню і, знаєте, оця ніжність передається. Коли сплітаєш пальці з людиною навпроти і тонеш у її очах як у морі.

The Rolling Stones — Living In A Ghost Town

Легендарний гурт. Легендарний Мік Джаґґер, який між іншим ще й майстерно володіє поетичними образами. Якими він влучно скористався у цій неймовірній пісні. Людина-привид, місто-привид і почуття, дуже багато почуттів, які переповнюють самотню людину у пустому світі. Тим не менш Ролінги вдягають слова пісні у потужне аранжування, яке з легкістю зніме з вас одяг (агов, це плейлист для сексу, чому ви досі одягнені?)

Brenda Lee — The End Of The World

А цій пісні майже 60 років і вона знову ж таки заворожує своєю глибиною. От що не кажіть, а коли музику робили з душею і надривом. Жінка, яка роздумує над кінцем світу може багато вам розповісти. Бренда говорить не словами, а емоцією. Увімкніть пісню, налийте вина в бокали, може навіть закуріть і заплющивши очі уявіть, що ви на Мангеттені. Станьте цією піснею і злийтеся у екстазі одне з одним.

Twin Atlantic — Barcelona

Ці хлопці співають зовсім не романтичну пісню. Про любов до «Бітлів» і самотність у Барселоні. Яка промовисто мовчить йому у відповідь. Звісно це ідеальна пісня для сексу, по-перше вона драйовова, по-друге вона про високі матерії, по-третє якщо не вдумуватись у слова, то можна уявити себе на пляжі у Барселоні з коханою або коханим (незалежно від гендеру).

Måneskin — CORALINE

Ну, і не згадати про цю італійську банду в світлі останніх подій було б не правильно. У них за спиною не тільки перемога на Євробаченні, але й три крутих студійних альбоми. В більшості пісень присутня шалена експресія і драйв, але у «Кораліні» все це гасне, тому що під софіти виходить інший надрив — у ніжності й болі. Крик душі про кохання й войовничість, про силу і слабкість. Даміано настільки сильно передає власні емоції у цій пісні, що мимоволі ловиш себе на думці, що хочеться сексу, навіть якщо нікого немає поряд.

 

Алевтина Миронова — автор та журналіст музичного проекту РОКправДА

 

 

 

 

Сексуальний плейлист хочеться продовжити, можливо, чимось трохи не типовим, але на мою думку, не менш сексуальним. Адже поняття «сексуальності» для кожного своє і різноманітне. Для мене це щось драйвове, харизматичне та нестримне! Як пристрасть, що палає між парою, коли вона підходить до тієї особливої миті солодкого єднання. Тому я почну з чогось легкого та попсового, для прилюдії, та перейду до більш глибоких, запальних ритмів.  

Gesaffelstein & The Weeknd — Lost in the Fire

За творчістю The Weeknd я періодичну стежу, з моменту його гучної появи. Для мене завжди його музика звучала якось по-особливому сексуально. Мені здається, що вона написана саме з таким підтекстом. Тому будь-який трек може підійти для нашого сексуального плейлисту. Але сьогодні я зупинала свій вибір саме на цій композиції, адже вона ідеально вписується і по вайбу, і по змісту. Просто кайф!

Marilyn Manson — Minute Of Decay

Звичайно, як трушний фан Мериліна Менсона, я не можу не ввімкнути пісню свого кумира в будь-який плейлист. Сьогоднішній не стане виключенням. Тим більше, що я мала досвід занять коханням під його треки. І, скажу вам, що це був дуже вдалий досвід. Я обрала трек зі свого улюбленого альбома «Antichrist Superstar» — «Minute Of Decay». Мені здається, що ця доріжка ідеально впишеться в сексуальну атмосферу. Більше нічого писати не буду, тут треба спробувати…

Nine Inch Nails — Closer (Director’s Cut)

Цей плейлист потрохи перетворюється в дещо дивне. Але все ж сексуальне. Мабуть, такий мій сексуальний вайб. Тож наступним треком ми вмикаємо Nine Inch Nails та їх «Closer». Ця пісня різна по темпу та характер, як і сам секс. Тому, вважаю, що вона повинна бути саме тут!

Rammstein — Du Hast

Ну, і куди ж без пісень Rammstein! Тим паче, коли у цієї такий текст і бадьорий темпоритм. Думаю, якщо кохатися під цей трек, то буде складатися враження, що ти бунтар, який вирішив розважитися прямо на концерті улюбленого гурту. Тут, навіть, якщо ви вдвох захочете підспівати — це буде прикольно і нетипово. Головне не почати відриватися! Хоча, чому б ні?! Якщо є бажання, то гоу!

Måneskin — I Wanna Be Your Slave

Звичайно, закінчити хочеться цією запальною італьйською бандою, скажімо, Остап задав тренд у своїй добірці. Без пісень цього італійського колективу зараз не проходить і день у людей з будь-якого куточку планети, тому і ми не стали виключенням з правил. Тож, хочеться додати у свій сексуальний плейлист саме цей трек, який на мою думку якнайкраще передає настрій пристрасті. Коли ви вдвох палаєте настільки, що аж лячно! Коли одяг зривається за секунди і розкидається по всій кімнаті, коли чекати того самого моменту уже немає сил! Але при цьому ваш зв’язок це не миттєва іскра, це глибоке та сильне почуття, яке неможливо стримати! Така шалена пристрасть буває, можливо, й один раз у житті. Тож, вмикайте цей трек та не стримуйтесь! Камон, життя таке коротке…

Тож, приємного прослуховування та не менш приємних вам моментів під цю музику!

Автор рубрики: Алевтина Миронова

Автор тексту: Остап Микитюк, Алевтина Миронова

Фото: з особистого архіву

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *