Бумбокс презентували вінілові платівки в Fedoriv hub

14 березня в Fedoriv hub Бумбокс презентували журналістам платівки «Люди» та «Голий Король»- третю і четверту платівки гурту, що вийшли на вінілі.

Вініл

«Люди» і «Голий Король» — це третя і четверта платівки гурту Бумбокс, що вийшли на вінілі. Раніше були виданi альбоми «Середнiй Вiк» і «Термiнал Б».

Вихід вінілу «Люди» і «Голий Король» логічне поповнення ланцюжка фізичних носіїв — обидва міні-альбоми раніше виходили на касетах і компакт-дисках.

Друк і мастеринг платівок «Люди» і «Голий Король» зроблено в Італії, поліграфія — в Україні. Платівки важать 180 грам, це так званий важкий вiнiл, на радість аудіофілів.

Над оформленням платівки «Люди», як і однойменного туру, працювали художник Евеліна Яцеленко і фотограф Соня Плакидюк. «Люди» вийшли в подвійному конверті, на чорному вінілі. В оформленні внутрішнього конверту використовуються кадри зі зйомок лірик-відео «Люди», що не увійшли до оформлення касет і CD. Чому група не використала стандартний конверт? Відповідь очевидна: в цьому випадку з шести музикантів ви побачили б тільки Андрія Хливнюка, чиє фото розміщено на обкладинці і Валентина Матіюка, що прикрашає задню сторону конверту. Конверт із розворотом надав можливість розмістити фотографії всіх музикантів і не відійти від оригінальної концепції оформлення.

Обкладинка альбому «Голий Король» — перша в історії гурту, на якій немає ніяких розпізнавальних знаків. Зупинка громадського транспорту на Позняках є, античні боги є, а назви немає. І якщо касета і CD виходили «інкогніто», вініл за старою традицією забезпечили стікером, на якому перераховані пісні-хіти. В оформленні конверта і яблука пластинки використані роботи Олексія Кондакова з циклу «Повсякденне життя богів», що отримав всесвiтнє визнання. Сама платівка білого кольору. На внутрішньому конверті розміщена інформація про те ким і де записувався «Голий Король», трек-лист і фотографії Дмитра Шитко (Андрій Хливнюк на сцені) і Саші Люфта (Андрій Хливнюк на тлі напису Бумбокс). Фотографія Андрія Хливнюка на тлі напису може здатися вам знайомою і це не випадково — вона зроблена в травні 2017 року, під час закритої презентації альбому «Голий Король» для журналістів в «Звукоцеху» (кіностудія Довженка).

Музична концепція платівок залишилася без змін — це міні-альбоми, EP. На платівці «Люди» п’ять пісень: «Люди», «Мала», «Вихід», «Рок-н-рол» та «Злива», записана разом із Джамалою та Дмитром Шуровим. Пісня «Люди» протрималася в радіочартах 42 тижні — такого в історії української музики не траплялося з 2005 року (за даними ФДР). На платівці «Голий Король» шість пісен: «Голий Король«, «Сталевi квiти«, «Болєльщік«, «Колишня«, «Вечiр в Рiо« feat O.Torvald, «Люди« (акустика).

47 Brand и Бумбокс

За 13 років існування гурту було кілька спроб зробити офіційний мерчендайзинг Бумбоксу. Зазвичай справа закінчувалася випуском декількох десятків футболок, які або розкуповувалися, або припадали пилом в гаражі продюсера, а гурт посміюючись носив футболки AC/DC, Bob Marley і навіть Guns&Roses замість власних. Спроби пояснити фанам, що нам соромно випускати мерч із власними фізіономіями, провалилися.

Ситуація змінилася в 2015 році з появою мерчу від Susy Store, присвяченого виходу міні-альбому «Люди». На жаль, Susy не змогли дати гурту найбажанішого- бейсболок. Але ми вірили «що коли-небудь цей день настане, це буде».

Допомога прийшла з-за океану. Американська компанія 47 Brand, що спеціалізується на виробництві бейсболок, вирішила, що колаборація з українським гуртом буде не менш цікава, ніж співпраця з Supreme, Carhartt і Мишка.

Зараз в колекції 47 і Бумбокс дві моделі бейсболок з гнутим і прямим козирком, футболки і толстовки з символікою Бумбокс. Обидві моделі бейсболок з вишитою буквою Б, логотипом гурту з цифрою 12 і логотипом 47. В принципі, сьогодні у нас «допрем’єрний показ» — велика презентація колаборації 47 і ББ відбудеться пізніше, ми обов’язково повідомимо вам де і коли.

Наразі Бумбокс продовжує грати концерти другої  частині туру  “Голий Король” , дев’ять  з яких відбудеться в Україні та три в Польщі. В першій частині туру “Голий Король” Бумбокс  зіграв 32 концерти в 7 країнах світу – Казахстані, Білорусі, Іспаніі, Португаліі, Канаді, CША та  Україні.

Бумбокс в соцмережах:

Facebook

Soundcloud

boombox.kiev.ua

Instagram

Youtube

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *